ترجمه رایگان متن

ترجمه رایگان

اصولا رایگان بودن سرویسی سبب می شود تا کاربران با تمرکز و توجه بیشتری نسبت به سرویس بنگرند . ترجمه رایگان ارائه شده از سوی موسسه قلم طلایی فرصتی بسیار ارزشمند و در عین حال کاربردی برای آن دسته از دانشجویان و کاربرانی است که می خواهند بدون استرس و دغدغه ، فرصت بررسی و تحلیل کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی مرکز یا مجموعه ای را داشته باشند . دارالترجمه قلم طلایی همواره با اشتیاق و علاقه وافر ، در تلاش است تا با ارائه ترجمه رایگان متون مورد نظر انگلیسی و فارسی ، زمینه آشنایی لازم کاربران و مخاطبان را با سطح سرویس رسانی و کیفیت سرویس های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی موسسه فراهم سازد .

دریافت ترجمه رایگان متن

جهت دریافت ترجمه رایگان انگلیسی یا فارسی متن خود کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید . در تکمیل فرم توجه داشته باشید که صرفا بخشی از متن مورد نظرتان را برای ترجمه ارسال نمایید که بسیار پیچیده به نظر می رسد . به بیان بهتر ، متن خود را از سخت ترین یا پیچیده ترین بخش محتوای متنی خود انتخاب نمایید تا بتوانید با اطمینان بیشتری آنچه از ترجمه انتظار دارید را دریافت نمایید و مترجمی را برای انجام پروژه ترجمه خود انتخاب کنید که توانایی جلب رضایت شما و برآورده نمودن انتظارات تان را داشته باشد .

نکته بسیار مهم : در صورتی که کل فایل مورد نظر را ارسال نمایید ، صرفا فاکتور صادر خواهد گردید . جهت دریافت ترجمه رایگان ، صرفا بخشی از متن خود را در حد 85 کلمه ارسال نمایید . در صورتی که متن انگلیسی یا متن فارسی ارسالی بیش از 85 کلمه باشد فاکتور صادر خواهید گردید .

نمونه ترجمه رایگان

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

لطفا در تکمیل فرم ، در وارد نمودن صحیح اطلاعات خواسته شده دقت نمایید خصوصا در مرحله درج آدرس ایمیل ، دقت نمایید که آدرس وارد شده صحیح باشد زیرا علی رغم انجام ترجمه ، امکان عدم تحویل نمونه رایگان به دلیل عدم ورود صحیح آدرس Email از سوی کاربر امکان پذیراست .

free_translating_olinkir_pic1

در برخی موارد کاربران نسبت به عدم تحویل ترجمه رایگان ابراز ناراحتی می نمایند که در این خصوص همکاران به کرار اعلام نموده اند که دارالترجمه تخصصی ، فوری و دانشجویی قلم طلایی همواره نسبت به تحویل سریع ترجمه ها اقدام می نماید در این بین سهو و خطای کاربران در عدم ورود صحیح اطلاعات سبب می شود تا ترجمه تحویل نگردیده و کاربران این فرض را خواهند داشت که به درخواست شان مبنی بر ارائه ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی و یا ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی ترتیب اثر داده نشده است .

ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی سرویسی بسیار جذاب است زیرا کمتر وب سایت یا موسسه ای را می توان یافت که ترجمه معتبر و تخصصی فارسی به انگلیسی را به صورت رایگان ارائه نماید . دارالترجمه قلم طلایی با تاکید بر تخصصی بودن ، فوری بودن ، دانشجویی بودن و آنلاین بودن خدمات هم    واره در تلاش است تا واقعیت ها را ملموس تر نماید و قدرت تصمیم گیری صحیح کاربران را افزایش دهد به همین دلیل این نیاز حس گردید که بایستی کاربرانی که به تازگی با مجموعه کشوری قلم طلایی آشنا شده اند بتوانند به راحتی با در اختیار داشتن امکان یا فرصتی ویژه به صورت رایگان از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی استفاده نمایند .

خصوصا در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه ترجمه رایگان سبب می شود تا کاربران به این نتیجه برسند که این موسسه در تلاش است تا با ارائه سطح علمکرد خود و نمایش میزان توانایی ها ، با تاکید بر فاکتورهای حقیقی ، سرویس خود را بدون کم و کاست و آنچه که هست و موجود در اختیار است ارائه دهد . بنابراین با فراغ بال و اطمینان بیشتر نسبت به ثبت درخواست ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی و تحلیل و بررسی میزان کیفیت خدمات ترجمه تخصصی  ، فوری و دانشجویی قلم طلایی اقدام نمایند .

ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی بی شک پر ترافیک ترین سرویس خدماتی موسسه می باشد. ترجمه انگلیسی به فارسی مورد توجه طیف وسیعی از دانشجویان می باشد زیرا دانشجویان بیشترین درگیری را با متون انگلیسی دارند و از لحاظ تعداد همواره گروه دانشجویان نسبت به سایر گروه های بازار ترجمه کشور در بعد تعداد ، برتری داشته است . ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی بایستی ارائه گردد زیرا تنها ابزاری که می توان یافت تا توان و کیفیت و عملکرد و برخورد یک مرکز خدماتی را محک زد صرفا ارائه نمونه کار به صورت رایگان می باشد و مجموعه قلم طلایی به صورت رایگان ترجمه انگلیسی به فارسی را ارائه می نماید .

free_translating_olinkir_pic2

با علم بر این واقعیت که کاربرانی که به تازگی مجموعه را شناخته اند بایستی دلیل منطقی و روشنی جهت استفاده از خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی داشته باشند ، بنابراین این حق را برای کاربران معظم خود قائل هستیم و در مقابل عنایت و توجه عزیزان ، ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی را بدون محدودیت منطقه ای و زمانی ارائه می نماییم تا راهنمایی باشد جهت انتخاب مجری مناسب پروژه های ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی .

جهت دریافت ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی از این بخش یا بخش ترجمه انگلیسی به فارسی رایگان بازدید نمایید .

مدت زمان تحویل ترجمه رایگان

ترافیک در هر دو بخش ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان بسیار است . بازار ترجمه کشور همواره با مشتریانی جدید روبه روست که در تلاشند تا مترجم مناسب و دارالترجمه ای حرفه ای را جهت تسریع در دریافت ترجمه متن مورد نظرشان بیابند . بنابراین ترافیک سنگینی در بخش ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان مشاهده می گردد . ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی ظرف 48 ساعت تحویل می گردد . ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی در بازه زمانی 72 ساعته تحویل می گردد .

free_translating_olinkir_pic4

با توجه به این نکته که مترجمین موسسه شبانه روزی فعالیت نموده و همواره در حال انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می باشند بایستی مهلت کافی جهت تخصیص به پروژه های ترجمه رایگان فارسی و انگلیسی را در اختیار داشته باشند به همین دلیل اولویت کاری تحویل به موقع درخواست های اصلی ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد و وهله دوم ، به درخواست های ترجمه رایگان انگلیسی و فارسی ترتیب اثر داده می شود .

انتخاب مترجم بر اساس نمونه رایگان ترجمه

پس از ثبت درخواست ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ، متن ارسالی شما بین 5 تا 10 مترجم انگلیسی یا مترجم فارسی بر اساس حجم متن توزیع می گردد و 5 تا 10 متن به عنوان نمونه کار در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی به ایمیل تان ارسال می گردد تا علاوه بر ارزیابی کیفی ، بهترین مترجم و نمونه کار را جهت انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی انتخاب نمایید .

free_translating_olinkir_pic3

هر مترجم ، کد مترجمی منحصر به فردی دارد که در ایمیل ارسالی از سوی موسسه درج گردیده است . پس از ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی کافیست در فاکتور ترجمه ، کد مترجم مورد نظرتان را ارسال نمایید .

رایگان بودن نمونه کار و از سویی امکان انتخاب نوع متن و زمینه تخصصی توسط مشتری و یا کاربر این امکان را فراهم می آورد تا صحت ادعا و علمیاتی بودن پروسه خدماتی مشهود گردیده و هرگونه سوء ظن احتمالی از سوی سایرین ، از میان برداشته شود . هدف ما به عنوان گروهی بزرگ و تخصصی ، شفاف و گویاست ، جلب رضایت و اعتماد مشتریان ، دریافت سفارش ، تلاش شبانه روزی ، ارائه پروژه ، پشتیبانی لحظه ای و نهایتا دریافت پیام تشکر و خسته نباشید از سوی کاربران و کارنامه فعالیت مجموعه در طول سالیان فعال نقطه عطفی در سرویس رسانی آنلاین مجموعه می باشد زیرا توانسته ایم در کنار سایر همکاران و موسسات ، با وجود کاستی ها و مزیت ها ، پاسخگوی بحقه نیازمندی ها و درخواست های مخطبان عظیم الشان مان باشیم .

free_translating_olinkir_pic5

بنابراین ، می توان اینگونه نتیجه گیری نمود که ارائه رایگان سرویسی پولی ، یک باید است خصوصا در امور خدماتی . بایستی مدرکی را دال بر بالا بودن سطح کیفیت خدمات ارائه نمود خصوصا در زمینه ای که مخاطبان آن با تسلط کامل بر موضوع صرفا با هدف صرفه جویی در زمان و یا عدم در اختیار داشتن زمان کافی ، تمایل دارند درخواست ، کار ، فعالیت ، مشغله ، تکلیف و …  را جهت انجام به پیمانکاران بسپارند.

ارائه ترجمه رایگان ، در واقع ابزاری تبلیغی با منافع چندین جانبه است ، از یک سو کاربران به راحتی و بدون هزینه و با علم بر اینکه ریسک پذیری صفر می باشد نسبت به دریافت ترجمه متن خود از انگلیسی به فارسی یا از فارسی به انگلیسی اقدام می نمایند . از سوی دیگر موسسه فرصت برقراری تعامل سازنده مابین مترجمین و مشتریان را با هدف محک خوردن مترجمین در اختیار خواهد داشت و از سوی دیگر مترجمین نیز به خوبی با سطح توانایی ها و کاستی ها و توانایی های خود واقف خواهند شد .

بروزرسانی : 19 آگوست 2012
ترجمه رایگان متن ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی
امکان ارسال پیام وجود ندارد
ترجمه ، ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی