ترجمه رایگان فارسی

ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

ارائه ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی ، در قالب ارائه نمونه کار ترجمه ، الزامی است . زیرا ، کمبود ارائه چنین سرویسی در سایر مراکز ترجمه به خوبی مشهود است . ترجمه رایگان فرصت بررسی و ارزیابی خدمات ترجمه را میسر می سازد و تصویر شفافی از آن چه گفته شده و آن چه در عمل ارائه می شود ارائه می نماید و همین امر زمینه ساز ثبت سفارش ترجمه و یا رد کیفیت ترجمه یک موسسه خواهد بود .

دارالترجمه قلم طلایی به عنوان یک مجموعه خدماتی تخصصی ، ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان را برای تمامی متون در رشته های مختلف دانشگاهی و در هر مقطعی ارائه می نماید زیرا ، صرفا با اتخاذ چنین رویکردیست که می توان بی ادعا ، قضاوت را به مشتریان و  کاربران واگذار نمود تا به دور از هر گونه تبلیغات سوء و یا غیر واقعی ، با ارائه نمونه کاری حقیقی از آن چه مشتری انتخاب می نماید اثبات نمود که سرویس ترجمه آنلاین در بخش فارسی به انگلیسی به معنای واقعی کلمه سرویسی تخصصی می باشد .

جهت دریافت ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان ،  بخشی از متن فارسی مورد نظرتان را از طریق فرم زیر ثبت نموده و ترجمه رایگان را به صورت تایپ شده از طریق ایمیل دریافت نمایید .

نکته بسیار مهم : در صورتی که کل فایل مورد نظر را ارسال نمایید ، صرفا فاکتور صادر خواهد گردید . جهت دریافت ترجمه رایگان ، صرفا بخشی از متن خود را در حد 85 کلمه ارسال نمایید . در صورتی که متن ارسالی انگلیسی یا فارسی بیش از 85 کلمه باشد ، فاکتور صادر می گردد .

نمونه ترجمه رایگان

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

لطفا آدرس ایمیل خود را دقیق وارد نمایید در صورت سهو در تایپ آدرس ایمیل ، امکان عدم دریافت ترجمه فارسی به انگلیسی وجود دارد بنابراین خواهشمندیم ، نسبت به درج صحیح اطلاعات خواسته شده اقدام نمایید .

پشتیبانی از متون تخصصی فارسی

یکی از ویژگی های مهم و برجسته ترجمه فارسی به انگلیسی پشتیبانی از تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی می باشد . مترجمین دارالترجمه فارغ التحصیل رشته های مختلف دانشگاهی بوده و صرفا در زمینه تخصصی خود در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی فعالیت می نمایند . بنابراین امکان ارائه ترجمه تخصصی در زمینه های خاص و رشته های تخصصی دانشگاهی وجود دارد . ترجمه فارسی به انگلیسی سرویسی است که مخاطبان آن اکثرا اساتید معظم دانشگاهی می باشند و بخش کوچکی از درخواست های ترجمه مربوط به مکاتبات و متون فارسی عمومی اختصاص دارد .

ترجمه رایگان

بنابراین به منظور پاسخگویی اصولی و معتبر به درخواست های تخصصی ترجمه فارسی به انگلیسی می بایست گروه مترجمین از دانش کافی و مسئولیت پذیری لازم به منظور ارائه ماحصلی مستند ، آکادمیک و معتبر برخوردار باشند .

    free_persian_to_english_translation_olink_pic5

به همین دلیل ، سنگ بنای بخش استخدام بر این اصل استوار بوده است که مترجمین در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی از تمامی گروه های تخصصی و رشته ها و زیر شاخه های دانشگاهی جذب گردد تا در پروسه ترجمه فارسی به انگلیسی با کمبود نیروی متخصص در رشته های خاص مواجه نشویم .

free_persian_to_english_translation_olink_pic2

در بخش ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان نیز با پیروی از این اصل ، نمونه کار تخصصی و دانشگاهی را ارائه می دهیم تا با جلب رضایت مخاطبان و کاربران وب سایت ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی قلم طلایی ، راهنمای صادقی در زمینه سرویس رسانی حوزه ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین ، تخصصی ، دانشجویی و فوری باشیم.

تحویل فوری ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

یکی از مواردی که بایستی ذکر نمود ثبت درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی در دقیقه 90 می باشد !!! برخی مشتریان به دلیل عدم مدیریت زمان صحیح و یا بروز برخی مشکلات زمان کافی جهت انجام ترجمه فارسی به انگلیسی خود ندارند بنابراین با فوریتی وصف ناشدنی درخواست خود را ثبت نموده و ترجمه فارسی به انگلیسی را در بازه زمانی بسیار کوتاه و با بهترین کیفیت ممکن دریافت می نمایند . وظیفه مجموعه رسیدگی شایسته و بایسته به تمامی درخواست ها ، پیام ها و نیازمندی هاست بنابراین با تشکیل تیم مدیریت فوری درخواست ها ، تمامی سفارش های ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته های تخصصی دانشگاهی از لحاظ محدودیت زمانی و نیرو سریعا مدیریت شده و پروژه ترجمه دانشگاهی در بازه زمانی تعیین شده و موعد مقرر با رعایت پارامترهای از پیش مشخص شده ، ارسال می گردد .

free_persian_to_english_translation_olink_pic1

فوریت در تحویل ترجمه فارسی به انگلیسی به هیچ وجه نبایست تاثیری بر کیفیت ترجمه ارائه شده داشته باشد و نهایت تلاش مجموعه ارائه ترجمه ای معتبر و مستند از لحاظ علمی می باشد . بایستی به این نکته توجه داشته باشید در صورت انجام ترجمه فارسی به انگلیسی به صورت گروهی و توسط تیمی از مترجمین امکان تفاوت سلیقه تا 5 درصد در ترجمه تحویلی وجود خواهد داشت بنابراین ، در تحویل فوری ترجمه فارسی به انگلیسی بایستی تمامی ابعاد سرویس فوق را در نظرداشت .

اولویت بندی درخواست ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

هر چه تعداد مترجم فارسی به انگلیسی کثیر باشد همچنان با کمبود مترجم مجرب فارسی به انگلیسی روبه رو هستیم و دلیل این امر تقاضای بیشتر بازار هدف ترجمه فارسی به انگلیسی و از سویی اعلام هزینه های گزاف از سوی سایر موسسات و دارالترجمه ها و از سوی دیگر کمبود تعداد مترجم فارسی به انگلیسی فعال و متخصص می باشد به گونه ای که باعث گردیده تا مرکز ترجمه تخصصی ، دانشجویی ، فوری و آنلاین قلم طلایی با تخصیص مدیر پروژه در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی توان خدماتی را به گونه ای توزیع و تقسیم نماید تا تمامی پروژه های تخصصی ترجمه فارسی به انگلیسی در موعد مقرر و توسط مترجم فارسی به انگلیسی مجرب و حرفه ای انجام شده و تحویل گردد .

free_persian_to_english_translation_olink_pic3

بنابراین می بایست درخواست های ثبت شده را بر اساس اهمیت و ارزش پروژه اولویت بندی نمود . در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی و توان سرویس رسانی ، اولویت با درخواست های ترجمه فارسی به انگلیسی ثبت شده ای است که هزینه ترجمه پرداخت گردیده است زیرا ، مطابق چهارچوب حقوقی مرکز ترجمه پس از دریافت تکمیل فاکتور موظف به ثبت درخواست و انجام پروژه ترجمه متن فارسی به انگلیسی جهت تحویل در روز و ساعت اعلام شده می باشد و ارسال نمونه ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی در اولویت دوم دارالترجمه قلم طلایی دارد به همین دلیل در صورت بروز تاخیر در تحویل نمونه ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان ، بایستی شکیبا باشید زیرا درخواست های بیشماری وجود دارند که مشتریان نسبت به پرداخت هزینه اعلام شده آن ها اقدام نموده و منتظر دریافت ترجمه فارسی به انگلیسی خود می باشند .

محدودیت ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی

ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی در قالب نمونه کار صرفا برای متون دانشگاهی و صرفا در چهارچوب خدماتی تعریف شده می باشد. ارائه ترجمه رایگان برای برخی متون ارائه نمونه که ترجمه فارسی به انگلیسی تلقی نمی گردد زیرا از لحاظ مادی ارزشی فراتر از ارائه نمونه کار داشته و صرفا در قالب ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و پرداخت هزینه می توان مترجم فارسی به انگلیسی را متقاعد نمود که سفارش فوق را انجام دهد که در ادامه به صورت تیتر وار به موارد ممنوع در ارائه نمونه کار رایگان ترجمه فارسی به انگلیسی اشاره می نماییم :

  • ترجمه فارسی به انگلیسی عناوین حقوقی ، اسامی ، سردر ، لقب شرکت
  • ترجمه فارسی به انگلیسی اسناد رسمی و غیر رسمی حقوقی و غیر حقوقی
  • ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده مقالات دانشجویی فارسی
  • ترجمه فارسی به انگلیسی نامه ، هرگونه مکاتبه ، چت ، نوار ، فیلم و …
  • ترجمه فارسی به انگلیسی فهرست کتاب ، جلد کتاب ، منابع مقاله یا کتاب
  • ترجمه فارسی به انگلیسی محصولات ، کاتالوگ ها ، بروشور ، دفترچه راهنما و …
  • ترجمه فارسی به انگلیسی تیزر ، شعار تبلیغاتی ، پیام تجاری و …
  • ترجمه فارسی به انگلیسی لیبل نرم افزاری ، جداول ، نمودار ، چارت و …

ارائه نمونه کار ترجمه فارسی به انگلیسی به صورت رایگان بایستی بخشی از متن بوده و صرفا با هدف آشنایی با سطح کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی ثبت گردیده و مقاصد تجاری درآن مشاهده نگردد . بنابراین خواهشمندیم به منظور دریافت ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان به عنوان نمونه کارآماده مرکز ترجمه تخصصی ، دانشجویی ، فوری و آنلاین قلم طلایی صرفا بخشی از متن خود را که شامل موارد مذکور نباشد ارسال نمایید تا سریعا نسبت به انجام و ارسال ترجمه با کیفیت مورد نظر شما اقدام گردد .

در صورتی که به سهو و یا عمد متنی ارسال گردد که خارج از تعهدات بخش نمونه رایگان باشد همکاران ضمن اطلاع رسانی در خصوص وجود محدودیت های فوق الذکر درخواست می نمایند تا نسبت به ارسال متنی اقدام نمایید که مترجمین گرامی موسسه نیز انجام رایگان پروژه فوق را صرفا در حد ارائه یک نمونه رایگان در نظر گرفته شده و با مسئولیت پذیری بالا نسبت به انجام و تقدیم نمونه رایگان اقدام نمایند .

ارائه نمونه کارآماده رایگان ، به صورت شبانه روزی بوده و در هر لحظه و زمانی می توانید نسبت به دریافت ترجمه رایگان انواع متون فارسی و انگلیسی به صورت آنلاین ، فوری ، تخصصی و دانشجویی در تارنمای اختصاصی موسسه ترجمه قلم طلایی اقدام نمایید.

بروزرسانی : 19 آگوست 2012
ترجمه رایگان فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی
هیچ پیامی ارسال نشده است

پیام تان را بنویسید

*
ترجمه ، ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی