استعلام هزینه ترجمه

استعلام هزینه ترجمه » اطلاع یافتن از هزینه انجام یک ترجمه در بخش فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی بسیار ساده و سریع است کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا پیش فاکتور به ایمیل تان ارسال شود .

استعلام هزینه رایگان بوده و در کمتر از 15 دقیقه پیش فاکتور خدمات تخصصی به ایمیل تان ارسال می شود . در فاکتور ترجمه ، هزینه انجام پروژه و زمان تحویل پروژه ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی اعلام می شود .

پس از دریافت فاکتور و اطلاع از جزئیات پروژه می توانید از سایر موسسات و دارالترجمه های فعال نیز قیمت گیری نموده و نهایتا با بررسی و مقایسه مزیت های هر موسسه نسبت به انتخاب دارالترجمه ای معتبر اقدام نمایید .

 • انتخاب دارالترجمه مناسب از حیث امنیت ، تضمین دریافت بهترین پروژه ، پرداخت هزینه مناسب و از سویی اطمینان از تحویل به موقع اهمیت بسزایی دارد به همین دلیل پیش از دریافت خدمات هر دارالترجمه ای ، کارنامه فعالیت دارالترجمه را بررسی نمایید .

ثبت درخواست نامحدود ترجمه

قیمت گیری به صورت نامحدود امکان پذیر است . حق مسلم کاربر است که بتواند از زمان انجام پروژه و هزینه انجام پروژه آگاهی یابد تا بتواند در مرحله تصمیم گیری به دور از خطا ، گزینشی مناسب و بهینه داشته باشد .

بر همین اساس ، می توانید به تعداد نامحدود متن انگلیسی یا متن فارسی ارسال نموده و پیش فاکتور ترجمه را دریافت نمایید . پیش فاکتور سرویس  انگلیسی به فارسی یا سرویس  فارسی به انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن به ایمیل تان ارسال می گردد .

هفت روز هفته ، هر ساعتی می توانید نسبت به استعلام هزینه پروژه برگردان متون فارسی یا انگلیسی اقدام نمایید .

ثبت سفارش - مرکز ترجمه

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

از ارسال فایل های تکرار خودداری نمایید .

نامحدود بودن پروسه استعلام هزینه سبب می شود تا کاربران این امکان را به عنوان ابزاری بالقوه در مرحله انتخاب مجری پروژه در اختیار داشته و در زمانی کوتاه و به صورت غیرحضوری ، با اطلاع از زمان تحویل و هزینه نسبت به مدیریت درخواست های خود اقدام نمایند .

مدت اعتبار فاکتور ترجمه از تاریخ صدور

فاکتور ارسالی از سوی دارالترجمه برای هر دو سرویس انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی دارای اعتبار زمانی سه ماهه می باشد .

فایل ارسالی شما بایگانی شده و با اعلام شماره فاکتور امکان دسترسی به فایل اصلی و متن انجام شده در پروسه برگردان متون انگلیسی یا فارسی وجود خواهد داشت .

ترجمه تخصصی

دارالترجمه با بایگانی دقیق و امن فایل انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ، این اطمینان را به کاربران وب سایت تخصصی ، فوری ، دانشجویی و آنلاین قلم طلایی می دهد که همواره آرشیوی امن جهت حفظ و نگهداری فایل پروژه خود در اختیار خواهند داشت و در هر بازه زمانی می توانند با ارائه شماره درخواست نسبت به دریافت فایل اصلی و یا فایل ترجمه اقدام نمایند .

فاکتور ارسالی از سوی دارالترجمه از لحاظ زمانی دارای اعتبار نامحدود می باشد و می توانید هر زمانی نسبت به تکمیل فاکتور  دارالترجمه آنلاین و اینترنتی قلم طلایی اقدام نمایید .

نگهداری فایل ترجمه انگلیسی و فارسی

نگهداری فایل متن ترجمه  بسیار مهم است . از سوی دیگر حفظ امنیت فایل نهایی پروژه نیز مساله بسیار مهمی است . بهره گیری از نرم افزار های بایگانی پیشرفته و رمزنگاری متون انگلیسی و فارسی ترجمه یکی از مهم ترین راهکارهای تامین امنیت بایگانی دالترجمه می باشد .

فایل های نهایی پروژه در سیستمی ذخیره می شوند که به هیچ شبکه ای متصل نبوده و صرفا مسئولین ذی ربط امکان دسترسی به محتوای متون آرشیو محرمانه را دارند .

ترجمه تخصصی

حفظ امنیت ترجمه و جلوگیری از نشر متن ترجمه وظیفه ای خطیر است که دارالترجمه تخصصی  ، دانشجویی ، آنلاین و فوری قلم طلایی به خوبی از عهده آن بر آمده است . همچنین ، دارالترجمه قلم طلایی فایل را صرفا از طریق ایمیل تحویل می دهد که همین امر مانع از بروز هرگونه سوء استفاده احتمالی می گردد .

عدم ذخیره سازی فایل متون در فضای غیر قابل کنترل ، رویه ای ناامن می باشد و به همین دلیل تحویل پروژه صرفا از طریق ایمیل می باشد .

استعلام هزینه شبانه روزی ترجمه

فعالیت مرکز ترجمه شبانه روزی می باشد . بنابراین کاربران می توانند در هر لحظه ای نسبت به ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی اقدام نمایند . استعلام هزینه شبانه روزی باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود .

از سوی دیگر غیر حضوری بودن خدمات دارالترجمه قلم طلایی سبب شده است تا کاربران بسیاری از سراسر کشور در بازه زمانی مناسب نسبت به ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و یا استعلام هزینه و زمان ترجمه اقدام نمایند .

ترجمه متن و مترجم متن

فعالیت شبانه روزی دارالترجمه آنلاین قلم طلایی زمانی اهمیت می یابد که درخواست کاربران فوری بوده و می بایست در زمانی بسیار کوتاه حجم زیادی از متون در رشته های مختلف دانشگاهی به صورت تایپ شده از فارسی به انگلیسی یا از انگلیسی به فارسی ، ترجمه و تایپ شود ، بنابراین ، دارالترجمه قلم طلایی با زمینه سازی و ایجاد بستر کاری مناسب ، در تلاش است تا پاسخگوی مناسبی به نیازهای واقعی کاربران و مخاطبان موسسه باشد .

آشنایی با فاکتور ترجمه

فاکتور ارسالی از سوی دارالترجمه سندی است که حاوی اطلاعات مرتبط با پروژه برگردان متن انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی می باشد . فاکتور ارسالی شامل اطلاعات مفید و جامعی است که کاربر را در خصوص جوانب پروژه آگاه ساخته و مرجع مناسبی جهت رجوع در مرحله قیاس و گزینش مجری پروژه می باشد .

اطلاعاتی که در فاکتور ارسال شده از سوی دارالترجمه وجود دارد به اختصار شامل موارد فوق می باشد :

 • شماره فاکتور
 • تعداد کلمات متن انگلیسی یا متن فارسی
 • تعداد صفحات استاندارد متن مبدا
 • تاریخ تحویل پروژه به صورت تایپ شده
 • هزینه انجام پروژه و میزان تخفیف اعمال شده
 • اطلاعات حساب بانکی مرکز تخصصی قلم طلایی

ترجمه آنلاین

پس از دریافت فاکتور در صورت پذیرش زمان و هزینه ، می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده و ارسال آن به ایمیل دارالترجمه آنلاین و تخصصی اقدام نمایید . دریافت فاکتور از سوی کاربر به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات دارالترجمه قلم طلایی می باشد ، به همین دلیل ، تکمیل فاکتور و ارسال آن به ایمیل مرکز خدماتی قلم طلایی ضروری است .

راهنمای انتخاب سرعت تحویل ترجمه

سرعت تحویل پروژه بسیار مهم می باشد . بدیهی است سهو در انتخاب نوع سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی و یا ترجمه فارسی به انگلیسی مسبب بروز مشکل خواهد بود .

کاربران گرامی می بایست متناسب با زمانبندی مفروض خود ، نسبت به انتخاب نوع سرویس و زمان تحویل پروژه ترجمه انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی اقدام نمایند .

راهنمای تخمین هزینه ترجمه

تخمین هزینه پروژه برگردان متون فارسی و انگلیسی بر حسب تعداد کلمات متن مبدا می باشد . سیستم استاندارد تخمین هزینه مجموعه مترجمین در گروه تخصصی ، فوری ، دانشجویی و آنلاین قلم طلایی زمینه ساز جلب رضایت مترجمین و کاربران گردیده است .

تخمین هزینه پروژه های برگردان متن از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی می بایست به گونه ای باشد که کاربر آن را منصفانه دانسته و از سوی دیگر مترجم بخش فارسی یا انگلیسی نیز رضایت کاری لازم را داشته باشد .

مترجم و ترجمه دانشجویی

تخمین هزینه ترجمه بر اساس تعداد کلمات هرگونه شک و شبهه را از بین برده و ساختاری قانونمند دارد و به راحتی می توان در چهارچوب حقوقی ، هزینه خدمات ترجمه تخصصی را تعریف نمود .

مزیت استعلام فوری هزینه و زمان ترجمه

طبیعتا اطلاع یافتن از هزینه انجام پروژه و همچنین زمان تحویل نقش بسزایی در موفقیت کاری و تحصیلی خواهد داشت ، زیرا چندین مرحله نسبت به سایرین پیشی خواهید گرفت . مزیت استعلام هزینه فوری ترجمه  بسیار است که در ادامه به صورت تیتر وار اشاره می شود :

 • امکان دریافت لحظه ای فاکتور
 • عدم وجود محدودیت مکانی و زمانی
 • امکان ارسال فایل ها و متون متعدد و متنوع
 • عدم نیاز به صرف زمان و هزینه جهت مراجعه حضوری
 • امکان سنجی و مدیریت زمان و هزینه جهت ثبت نهایی سفارش
 • امکان گلچین نمودن متون تحقیقاتی جهت مدیریت زمان و رعایت زمانبندی
 • امکان بودجه بندی و تقسیم هزینه جهت انجام متون با توجه به فاکتور دریافتی

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*