ارائه پاورپوینت انگلیسی

پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی » پاورپوینت یک ابزار بسیار مهم و ارزشمند جهت انتقال مفاهیم به مخاطبان است . ارزش بالایی داشته و کاربردی است اما داشتن ارائه ای مناسب نیازمند بهره گیری از تجربه و توانمندی اهل فن است چرا که قدرت بیان مهم ترین عامل در موفقیت و مقبولیت یک ارائه می باشد .

تهیه پاورپوینت تخصصی انگلیسی در مرکز ترجمه  قلم طلایی ارائه می گردد .

سرعت تحویل پاورپوینت بالا بوده و برای هردو بخش ترجمه پس از تحویل پروژه، پاورپوینت متن انگلیسی یا فارسی تهیه شده و ارسال می شود .

در صورت درخواست کاربرو یا مشتری افکت ها ، تصاویر و صوت متناسب با ماهیت و محتوای متن ENGLISH یا متن PERSIAN در پاورپوینت به کار می رود .

هزینه پاورپوینت نیز به دلیل دانشجویی بودن سرویس فوق پایین بوده و تخفیف ویژه دانشجویی برای پاورپوینت های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی لحاظ می گردد .

پاورپوینت POWERPOINT سرویسی کلیدی و ارزشمند است که در صورت اجرای تخصصی پروژه ، چندین برابر هزینه و زمان صرف شده ، ارزش مادی و معنوی خواهد داشت .

سرعت تحویل پاورپوینت POWERPOINT ENGLISH

سرعت تحویل پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی بستگی حجم پروژه ، زمان مورد نظر جهت ارائه ، رشته تخصصی و درخواست های سفارشی سازی مشتری دارد .

در حالت کلی پاورپوینت POWERPOINT ترجمه PERSIAN به ENGLISH  با دو سرعت تحویل فوری و عادی انجام شده و ارسال می گردد .

البته با توجه به نیاز مخاطبان امکان تسریع در تحویل پروژه پاورپوینت POWERPOINT متون ENGLISH و فارسی وجود دارد اما در حالت کلی با توجه به تعداد نیروی فعال در بخش تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT فارسی و ENGLISH ، زمانبندی بر حسب تعداد اسلاید مورد نیاز مشتری در پاورپوینت POWERPOINT از 2 روز تا 5 روز متغیر می باشد .

ترجمه انگلیسی به فارسی

عموما در فصول پر کار نظیر پاییز و زمستان به دلیل کثرت تعداد درخواست های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و از سویی کثرت تعداد درخواست های پاورپوینت POWERPOINT ، ترافیک در این بخش سنگین بوده و امکان بروز تاخیر در تحویل پروژه ها وجود دارد. توصیه می شود با برنامه ریزی دقیق در مناسب ترین از خدمات پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی مرکز ترجمه  قلم طلایی استفاده نمایید .

ترجمه فارسی به انگلیسی

در صورت درخواست مشتری ، دانشجو ،کاربر و یا استاد امکان تحویل پاورپوینت POWERPOINT فارسی و انگلیسی در یک روز نیز مهیا گردیده است .

تخمین هزینه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی

هزینه تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با توجه به سرعت و تحویل پروژه ، رشته یا زمینه تخصصی ، بهره گیری از تصاویر و افکت ها و … متغیر می باشد و با در نظر گرفتن دانشجویی بودن سرویس فوق سعی بر این بوده است تا هزینه ای منصفانه و معقول برای ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و تهیه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی در نظر گرفته شود .

بنابراین ظرف محاسبه یا واحد محاسبه هزینه تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی بر حسب اسلاید می باشد .

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی

هرچه تعداد اسلاید های یک پاورپوینت کمتر باشد به همان میزان هزینه کمتر خواهد بود و با توجه به افزایش تعداد اسلاید ها تخفیف ویژه دانشجویی تا سقف ماکزیموم 35 درصد برای پروژه های انگلیسی و فارسی دانشجویی اعمال می گردد .

جهت اطلاع از هزینه و نرخ سرویس ارائه پاورپوینت POWERPOINT و یا ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ، درخواست خود را در بخش ثبت سفارش در سایت مرکز ترجمه آنلاین ، فوری و دانشجویی قلم طلایی ثبت نمایید .

ترجمه متن آنلاین

هزینه های اعلام شده در بخش تهیه پاورپوینت انگلیسی و فارسی همواره با رعایت معدل کشوری قیمت خدمات می باشد و از این حیث هزینه های اعلام شده رقابتی می باشد .

کیفیت پاورپوینت انگلیسی

کیفیت پارامتری است که تابع زمان می باشد و در صورتی که زمان کافی در اختیار مجری پروژه پاورپوینت قرار گیرد طبیعتا ماحصل نهایی ، از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود .

  • مقوله کیفیت بر اساس مقاطع تحصیلی نیز تفاوت داشته و کیفیت پاورپوینت ارائه شده برای مقطع کارشناسی با کارشناسی ارشد و دکترا بسیار متفاوت می باشد .
  • در پروژه های پاورپوینت کارشناسی ، دانشجو از آزادی عمل و ریسک بیشتری برخوردار است و همواره نتیجه مطلوب در ارائه پاورپوینت حاصل می گردد .
  • اما در مقاطع فوق لیسانس / کارشناسی ارشد و دکتری پروژه بسیار حساس بوده و نیازمند نظارت دقیق و کنترل کیفی پروژه پاورپوینت می باشد .

بازرسی موسسه با نظارت مستقیم بر ترجمه انگلیسی به فارسی و یا ترجمه فارسی به انگلیسی و پاورپوینت  نهایی ، نسبت به تامین کیفیت پروژه اقدام نموده و ضمانت های اجرایی لازم را فراهم می نماید .

به دلیل تسلط بالای مجریان پروژه پاورپوینت به موضوع ، کیفیت پاورپوینت های ارائه شده در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

سناریونویسی پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی

داشتن برنامه منظم و نقشه راه در ارائه پاورپوینت بسیار مهم می باشد در صورتی که پلان و طرح مناسبی نداشته باشید مطمئن باشید پاورپوینت تان نتیجه لازم را کسب نخواهد کرد .

تهیه سناریو با توجه زمینه تخصصی ، رشته دانشگاهی ، نوع ارائه ، مدت زمان ارائه ، مخاطبان ارائه و … دارای تفاوت هایی خواهد بود اما در عمل ارائه پاورپوینت صرفا با همکاری ارائه دهنده و تهیه کننده به نتیجه مطلوب خواهد رسید .

پاورپوینت دانشجویی فوری

بنابراین کارفرما و یا مشتری می بایست تمامی جزئیات مرتبط با پرزنتPOWERPOINT موردنظر خود را ذکر نماید تا بر اساس خواسته های وی مجری پروژه نسبت به تهیه سناریو و شالوده ارائه اقدام نموده و پروسه ترجمه انگلیسی به فارسی وترجمه فارسی به انگلیسی و ارائه پاورپوینت انگلیسی و فارسی را با موفقیت تکمیل نماید و نسخه نهایی با کیفیت مورد نظر دانشجو ، استاد و یامشتری تحویل گردد .

ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی شرکتی

ارائه پاورپوینت شرکتی به مراتب دشوارتر از ارائه پرزنتPOWERPOINT دانشجویی می باشد . زیرا فردی که مجری تهیه پرزنتPOWERPOINT می باشد بایستی با مباحث تجاری آشنا بوده و به دور از بزرگ نمایی افراطی و یا اضافه گویی ، صرفا با تمرکز بر روی فاکتورها و پارامترهای برجسته محصول یا سرویس نسبت به تهیه و ارائه پاورپوینت  اثربخش و کارآمد از حیث تجاری و با تمرکز بر مباحث بازاریابی اقدام نماید .

هدف در ارائه پاورپوینت POWERPOINT شرکتی تحت تاثیر قرار دادن مخاطب به منظور ترغیب جهت خرید و یا بهره مندی از خدمات فوق الذکر می باشد بنابراین می بایست با برنامه ریزی دقیق و تعیین اهداف و نقاط ضعف و قوت به دور از گزافه گویی و هجو ، مستقیما به نکات ارزنده و محاسن برجسته ، رقابتی و ممتاز موسسه ، مجموعه و یا شرکت هدف پرداخت .

طراحی و ارائه پاورپوینت POWERPOINT شرکتی بایستی به گونه ای باشد که علاوه بر ساده و منحصر بودن در حافظه مشتری و مخاطب ماندگاری بالایی داشته و بتواند در خلال ارائه مخاطب را با خود همراه سازد و از جذابیت و گیرایی لازم برخوردار باشد .

پرزنتPOWERPOINT انگلیسی دانشجویی

پرزنتPOWERPOINT دانشجویی سرویسی بسیار محبوب و در عین حال پر مخاطب است . در طول سال 3 نقطه پیک ترافیکی وجود دارد که سبب می شود در این ایام مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قلم طلایی با بسیج نیرو در این بخش توان پاسخگویی به نیازها ، جلوگیری از بروز دیرکرد و یا تاخیر در تحویل و همچنین تامین کیفیت کارهای دانشجویی خصوصا پرزنتPOWERPOINT را داشته باشد .

پرزنتPOWERPOINT دانشجویی با تخفیف ویژه دانشجویی و هزینه های رقابتی در سطح کشور ، ارائه گردیده و ضمانت نامه کیفیت خدمات تخصصی مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قلم طلایی نیز ضمیمه پروژه پرزنتPOWERPOINT می گردد .

بهره گیری از تصاویر ، افکت ، ویدئو و …

در صورت نیاز و درخواست مشتری در پاورپوینت از تصاویر ، افکت های صوتی و تصویری و … استفاده می نماییم تا پاورپوینت ارائه شده از حیث جذابیت و قابل قبول بودن در حد عالی بوده و مخاطبان با حضور در جلسه ارائه پاورپوینت خود رابه نوع در ارائه نافع دیده و زمان صرف شده جهت شرکت در جلسه ارائه پرزنت را ارزشمند بدانند .

دست یابی به بهترین ارائه چگونه میسر خواهد شد؟

در صورتی که تمایل دارید بهترین ارائه پاورپوینت را داشته باشید بایستی در ابتدا بر موضوع ارائه تسلط داشته باشید ، مخاطبان خود را به خوبی بشناسید ، از هجو و مبالغه و اضافه گویی بپرهیزید ، به هیچ فرد ، گروه و یا موضوع نتازید ، از تصاویر و جلوه های مرتبط با موضوع بهره گیرید ، از مطالب تکراری استفاده نکنید ، بیش از زمان تخصیص یافته ، ارائه پرزنت خود را طولانی نکنید ، به نظرات و عقاید حضار احترام گذارید ، سنجیده و شمرده سخن بگویید ، هماهنگ با اسلایدها پیش بروید ، وارد مباحثی که در آن ها تخصص کافی  ندارید نشوید ، کمتر به اسلاید ها رجوع کنید و هرازگاهی نگاهی به اسلاید مربوطه بیندازید.

جهت اطلاع از زمان و هزینه و تخفیف تخصیص یافته ، درخواست تان را ثبت نمایید :

ثبت سفارش - مرکز ترجمه

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*