آزمون استخدام مترجم

توجه : در حال حاضر برگه آزمون استخدام مترجم (در هر دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ) به صورت مستقیم به ایمیل مترجمین ارسال می گردد. بنابراین، تکمیل فرم ثبت نام در بخش استخدام مترجمین جهت دریافت برگه آزمون استخدام مترجم الزامیست.

شرکت در آزمون استخدام مترجم و کسب امتیاز لازم جهت آغاز همکاری به عنوان مترجم انگلیسی به فارسی یا مترجم فارسی به انگلیسی الزامی می باشد .

شرکت در آزمون استخدام مترجم مرکز ترجمه قلم طلایی بدون محدودیت سنی امکان پذیر می باشد . مترجمین بایستی توانایی ترجمه و تایپ متون تخصصی یک یا چند رشته تخصصی را دارا باشند .

توان ترجمه و تایپ حداقل 2250 کلمه در روز مد نظر می باشد . مترجمین می توانند در آزمون ترجمه انگلیسی به فارسی و یا ترجمه فارسی به انگلیسی و یا هر دو آزمون استخدام مترجم شرکت نمایند .

شرکت در آزمون استخدامی رایگان بوده و مشمول پرداخت هزینه نمی باشد .

تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدامی

در برگه آزمون استخدامی نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و آدرس ایمیل  درج گردد ، به برگه های ناقص ترتیب اثر داده نمی شود.

 • زمان اعلام نتایج آزمون –  روز:  24 ساعت پس از تحویل برگه آزمون توسط مترجم
  زمان برگزاری آزمون –  روز : در برگه آزمون درج گردیده است .
  اتمام مهلت تحویل برگه آزمون  –  روز: مهلت پاسخ دهی در برگه آزمون درج گردیده است.
  تمدید مهلت آزمون استخدامی :  آزمون استخدامی انفرادی بوده و تمدید نمی گردد.
  نوع اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدام  : از طریق ایمیل و یا sms می باشد.
  فرمت برگه آزمون جذب مترجم :  Microsoft Word 2010
  نحوه دریافت برگه آزمون : برگه به ایمیل تان ارسال خواهد شد.
 • اولویت استخدامی با مترجمینی است که برگه آزمون را سریع تر تحویل امور مترجمین نمایند .
 • توجه : صرفا در صورتی که توانایی ترجمه حداقل 2250 کلمه در روز را دارا می باشید در آزمون شرکت نمایید .

تحویل برگه آزمون استخدام مترجم

پس از تکمیل برگه ، برگه تکمیل شده را از طریق فرم زیر تحویل امور مترجمین نمایید و یا مستقیما به ایمیل olinkbox@gmail.com ارسال نمایید .:

تحویل برگه آزمون استخدامی

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

نحوه برگزاری آزمون استخدام مترجم : آزمون استخدامی مترجمین به صورت غیر حضوری برگزار می گردد . مهلت کافی جهت تحویل برگه آزمون استخدامی تخصیص می باید .

برگه آزمون شامل تمامی اطلاعات مرتبط با آزمون استخدامی بوده و مترجمین گرامی با دریافت برگه / دانلود برگه ، نسبت به ترجمه متن های مورد نظر در هر بخش اقدام نموده و پس از بازبینی نهایی ، از طریق سایت ترجمه قلم طلایی تحویل می نمایند . زمان اعلام نتایج نیز 24 ساعت  پس از برگزاری آزمون استخدام مترجم می باشد .

پس از قبولی در آزمون استخدام مترجم دفترچه راهنمای همکاری به ایمیل مترجمین ارسال می گردد .

نحوه امتیازدهی به برگه آزمون مترجم

برگه آزمون استخدام مترجم شامل دو بخش می باشد که عبارتند از آزمون ترجمه انگلیسی به فارسی و آزمون ترجمه فارسی به انگلیسی . هر بخش شامل 8 تا 10 متن از رشته های مختلف دانشگاهی می باشد .

متون انتخاب شده از بین انبوهی از متون ارسالی از سوی مشتریان انتخاب می شوند بنابراین ، مترجم بایستی برگه آزمون را به عنوان سفارشی از جانب مشتری دانسته و با بهترین کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی و یا هر دو را انجام داده و تحویل نماید .

هزینه اخذ شده جهت برگزاری آزمون استخدام مترجم در این مرحله به داوران آزمون و واحد مربوطه پرداخت می گردد .

2 تا 4 مترجم بخش انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی با دقت نسبت به بررسی ، ارزیابی و امتیازدهی برگه های آزمون استخدام مترجم اقدام نموده و هر یک امتیاز مورد نظر را ثبت می نماید .

نهایتا ، معدل امتیازات ثبت شده در قالب امتیاز نهایی از 100 اعلام می گردد در صورتی که امتیاز 95 و بالاتر باشد ، مترجم پذیرفته شده و در غیر این صورت مترجم پذیرفته نخواهد شد .

56 57 58 59 60

مترجمینی که تا 72 ساعت پس از برگزاری آزمون استخدام مترجم نتیجه را دریافت نمی نمایند ، برگه آزمون شان به دلیل تاخیر در تحویل و یا عدم درج صحیح اطلاعات معتبر شناخته نشده است .

 • عدم درج نام ، ایمیل  و یا خالی بودن کامل برگه آزمون ، موجب رد برگه و عدم اعلام نتیجه خواهد بود .

پس از تکمیل برگه آزمون استخدامی ، برگه را مستقیما به ایمیل OLINKBOX@GMAIL.COM ارسال نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما ، نسبت به تحویل برگه آزمون استخدام مترجم اقدام نمایید .

در برگه آزمون درج نام و نام خانوادگی مترجم ، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل معتبر و صحیح الزامی می باشد در غیر این صورت اعلام نتیجه آزمون استخدام مترجم میسر نخواهد بود.

کسب امتیاز 95 و بالاتر توسط مترجم

مترجمینی که موفق به کسب امتیاز 95 و بالاتر در هر از یک بخش های آزمون استخدامی شوند (ترجمه انگلیسی به فارسی – ترجمه فارسی به انگلیسی) به عنوان مترجم فعال شناخته می شوند و دفترچه راهنمای همکاری از طریق ایمیل ارسال خواهد شد . هرگونه سوالی را می توانید از طریق بخش تماس با ما در وب سایت ترجمه قلم طلایی طرح نمایید .

مترجمینی که به عنوان همکار فعال شناخته می شوند از زمان اعلام نتیجه به عنوان همکار شناخته شده و زمان آغاز همکاری از طریق ایمیل به اطلاع مترجمین خواهد رسید .

خواهشمندیم به این نکته توجه داشته باشید که آغاز همکاری به عنوان مترجم انگلیسی به فارسی یا مترجم فارسی به انگلیسی مشروط به ایجاد ظرفیت و تخصیص نیرو می باشد بنابراین با توجه به ترافیک کاری و تعداد مترجمینی که رزومه شان به حالت تعلیق درآمده است نسبت به جذب مترجمین جدید اقدام می گردد .

مترجمینی که امتیاز کمتر از 95 را کسب نموده اند به عنوان مترجم غیر فعال شناخته خواهند شد .

کسب امتیاز 94 و کمتر توسط مترجم

مترجمینی که امتیاز کمتر از 95 را اخذ نموده اند به دلیل کثرت تعداد مترجمین فعال عملا فرصت همکاری نخواهند داشت و در صورت تمایل می توانند در آزمون استخدام مترجم آتی موسسه ثبت نام نمایند .

مرکز ترجمه قلم طلایی همواره از روزمه های جدید استقبال می نماید . به این نکته توجه داشته باشید که هر چه تعداد مترجمین معتبر مرکز ترجمه افزایش یابد به همان میزان با افزایش تبلیغات نسبت به گسترش سیطره خدماتی اقدام می گردد .

در حال حاضر تبلیغات و فعالیت های بازاریابی در حد و اندازه ای است که بتوان مترجمین حال حاضر موسسه ترجمه را فعال نموده و به صورت مستمر نسبت به ثبت سفارش ترجمه متناسب با نیاز و توانایی مرکز ترجمه اقدام نمود .

در صورتی که تعداد مترجمین مورد تایید دارالترجمه افزایش یابد به همان میزان نسبت به افزایش ترافیک کاری در حوزه های کاری مرتبط با ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی اقدام می گردد .

دریافت دفترچه راهنمای همکاری مترجم

دفترچه راهنمای همکاری مترجم ، گویای روش همکاری با موسسه ترجمه می باشد . مرکز ترجمه قلم طلایی در تلاش است تا ساده ترین و سریع ترین روش همکاری را اجرایی نماید .

تعامل با مترجمین از طریق تماس تلفنی ، SMS و یا ایمیل خواهد بود. اطلاع رسانی سریع بوده و ازطریق SMS می باشد .مدیریت کامل پروژه ترجمه متون انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تحت اختیار مترجم متن می باشد .

مترجم به عنوان مسئول پروژه ، در خصوص پذیرش و یا رد سفارش ترجمه متن اختیار کامل دارد .

دفترچه راهنمای نحوه همکاری مترجمین حاوی تمامی اطلاعات مرتبط با پروسه ترجمه متون می باشد و صرفا در اختیار مترجمینی قرار می گیرد که به عنوان مترجم فعال و مورد تایید موسسه ترجمه شناخته شده اند .

زمان آغاز همکاری مترجم پذیرفته شده

زمان آغاز همکاری مترجم در زمان اعلام نتایج اعلام می گردد . با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمین ، تاریخ دقیق آغاز همکاری در بازه های زمانی معین اعلام خواهد گردید .

ترافیک کاری فصلی و تعداد مترجمین تعلیق شده در تسریع زمان آغاز همکاری مترجمین تاثیرگذار خواهد بود . در صورتی که مترجمینی امتیاز کامل 100 را در آزمون استخدام مترجم کسب نمایند خارج ازنوبت در اولین فرصت همکاری شان را آغاز خواهند نمود .

در صورتی که تا کنون نسبت به دریافت فرم استخدام اقدام ننموده اید خواهشمندیم فرم مربوطه را (فرم استخدام مندرج در پایین ) را تکمیل نمایید و ایمیل خود را چک کنید :

استخدام مترجم

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

3 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*