آگهی ترجمه

ثبت آگهی ترجمه

چه کسانی می توانند در وب سایت مرکز تبلیغ نمایند؟

 • اگر مترجم هستید و تمایل دارید خود را معرفی نمایید.
 • اگر تمایل دارید مقاله ، کتاب ، نرم افزار و … را به فروش برسانید
 • اگر مخاطب خدمات و یا کالای شما ، دانشجویان و دانشگاهی می باشند
 • اگر نماینده خدمات ترجمه هستید و تمایل دارید خود را معرفی نمایید
 • اگر مخاطب خدمات و یا کالای شما ، شرکت های تجاری داخلی و خارجی می باشند
 • اگر در زمینه ترجمه به صورت انفرادی و یا گروهی فعالیت دارید و خواهان معرفی خود هستید.

ثبت آگهی در وب سایت قلم طلایی با توجه به تعداد کثیر کاربران ، ارزش تجاری مناسبی دارد . از سوی دیگر هزینه اعلام شده جهت ثبت تبلیغ و درج آگهی در وب سایت تخصصی و آنلاین قلم طلایی بسیار مناسب می باشد. موسسه قلم طلایی با کسب رتبه برتر در نتایج موتورهای جستجو ، از بازدید بالایی برخوردار می باشد.

سایت قلم طلایی همه روزه پذیرای حضور تعداد کثیری کاربر از سراسر کشور می باشد . قریب به ۹۹ درصد بازدید کنندگان وب سایت را مخاطبان زیر تشکیل می دهند :

 • مترجمین
 • کارمندان شرکتی
 • شرکت های فناوری اطلاعات
 • مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها
 • شرکت های تجاری داخلی و تجاری
 • پرسنل نهادهای دولتی و نیمه دولتی
 • دانشجویان ، اساتید دانشگاهی و محققین

آگهی های ثبت شده در وب سایت مرکز قلم طلایی به صورت بهینه سازی شده منتشر می شوند . واحد انفورماتیک مرکز تخصصی و آنلاین قلم طلایی به صورت مداوم نسبت به رصد آگهی های ثبت شده و اعمال سرویس بهینه سازی تخصصی اقدام می نماید . آگهی های ثبت شده در مرکز قلم طلایی در طول ۱۰ روز نخست به صورت رایگان نمایش داده شده و سپس وارد بازه زمانی اعلامی می گردند .

تعرفه ثبت آگهی ترجمه

هزینه ثبت آگهی و درج تبلیغ در وب سایت قلم طلایی مناسب و به صرفه می باشد .

با توجه به نوع مخاطبین مرکز و از سویی دسته بندی تخصصی کاربران ، درج آگهی متناسب با سلایق و نیازهای خاص کاربران مرکز سبب خواهد شد تا آگهی و  یا تبلیغ درج شده در بخش نیازمندی ها در وب سایت قلم طلایی ، از راندمان لازم برخوردار بوده و اثربخشی لازم را داشته باشد .

از سوی دیگر مرکز با بررسی نرخ ثبت آگهی یا هزینه درج تبلیغ در سایر سایت های تبلیغاتی و نیازمندی ها ، با توجه به تخصصی بودن زمینه فعالیت موسسه ، مناسب ترین هزینه تبلیغات آنلاین و تحت وب را پیشنهاد می نماید .

هزینه درج تبلیغ بر اساس نوع تبلیغ به شرح زیر می باشد :

 • درج لینک در ستون سمت چپ وب سایت (نمایش در تمامی صفحات وب سایت ترجمه)
 • نمایش ۱۰+۳۰ روز : ۲۰۰۰۰ تومان
 • ثبت آگهی و درج  تبلیغ در بخش نیازمندی های وب سایت ترجمه (نمایش در دسته بندی)
 • نمایش ۱۰+۳۰ روز : ۱۵۰۰۰ تومان
 • درج تصویر لینک دار در ستون سمت چپ (نمایش در تمامی صفحات وب سایت ترجمه)
 • نمایش ۱۰+۳۰ روز : ۳۰۰۰۰ تومان (۲۵۲*۱۰۰ پیکسل / فرمت : gif ، png ، gif ، jpg)

جهت ثبت آگهی و درج تبلیغ در بخش نیازمندی مرکز ترجمه قلم طلایی پرداخت هزینه و تکمیل فرم زیر الزامی می باشد . صرفا به درخواست هایی ترتیب اثر داده می شود که هزینه به حساب مرکز ترجمه پرداخت گردیده و اطلاعات خواسته شده در فرم به صورت صحیح وارد شود .

ثبت آگهی ترجمه

جهت ثبت آگهی و درج تبلیغ در وب سایت ترجمه تخصصی ، فوری ، آنلاین و دانشجویی قلم طلایی فرم زیر را تکمیل نمایید . مرکز سریعا نسبت به رسیدگی به درخواست ثبت تبلیغ و درج آگهی اقدام می نماید . لازم به ذکر می باشد که مرکز  نسبت به بهینه سازی تخصصی متن و گرافیک آگهی جهت ثمربخشی حداکثری اقدام می نماید .

جهت ثبت آگهی به صورت لینک دار در ستون سمت چپ وب سایت اعلام لینک معتبر و عنوان لینک الزامی می باشد. جهت ثبت آگهی به صورت تصویر لینک دار در ستون سمت چپ ارسال تصویر به همراه لینک الزامی می باشد .

جهت ثبت آگهی در بخش نیازمندی وب سایت ارسال متن حداقل ۱۲۰۰ کلمه ای و حداکثر ۳ تصویر الزامی می باشد .

پس از ثبت درخواست ، امور انفورماتیک مرکز سریعا نسبت به بررسی درخواست و درج آگهی در وب سایت مرکز ترجمه تخصصی قلم طلایی اقدام می نماید .

معرفی مترجم مستقل

مترجمینی که به صورت مستقل در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و یا ترجمه فارسی به انگلیسی فعالیت می نمایند می توانند خود را به صورت مستقل در وب سایت مرکز معرفی نمایند .

مترجمین سایر زبان ها نیز می توانند با ثبت آگهی و درج تبلیغ نسبت به دریافت ترافیک کاری لازم اقدام نمایند . مرکز با توجه به دریافت ترافیک کاربری مناسب در بخش ترجمه آنلاین ، پذیرای حضور تعداد کثیری کاربر از اقصی نقاط کشور می باشد.

معرفی مترجمین مستقل در مرکز قلم طلایی اثربخش و کارآمد خواهد بود زیرا مرکز صرفا درنتایج مرتبط با ترجمه تخصصی ترافیک دریافت می نماید و قریب به ۹۰درصد کاربران بازدید کننده از وب سایت مرکز خواهان دریافت سرویس تخصصی و آنلاین می باشند .

معرفی مرکز ترجمه

موسسه ترجمه آنلاین قلم طلایی این امکان را فراهم نموده است تا سایر مراکز ترجمه همکار در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و یا سایر زبان ها نسبت به ثبت آگهی و درج تبلیغ در وب سایت آنلاین و دانشجویی قلم طلایی اقدام نمایند .

معرفی سایر مراکز از بعد بهینه سازی تخصصی وب سایت و جذب ترافیک حائز اهمیت بالایی است .

درج تبلیغ و ثبت آگهی در نیازمندی مرکز قلم طلایی باعث افزایش رتبه وب سایت های ترجمه آنلاین در نتایج موتورهای جستجو خواهد شد .

مرکز ترجمه در تمامی نتایج مرتبط با ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در نتایج برتر و صفحه نخست جستجوها قرار دارد .

معرفی موسسات آموزشی

موسسات آموزشی مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان می باشند . مرکز ارتباط علمی و فنی پایداری را با دانشجویان و دانش آموزان به عنوان مخاطب خدمات تخصصی ، ویرایش ، خلاصه نویسی و … دارد .

موسسات آموزشی می توانند با ثبت آگهی در بخش نیازمندی مرکز علاوه بر دریافت ترافیک از سوی موتورهای جستجوی مطرح ، خدمات و کالای خود را به کاربران وب سایت انلاین و تخصصی قلم طلایی نیز معرفی نمایند .

ثبت آگهی و درج تبلیغ در نیازمندی آنلاین وب سایت ترجمه تخصصی قلم طلایی بسیار ساده و سریع می باشد .

امور انفورماتیک موسسه به عنوان کارگزار شما ، نسبت به بهینه سازی تخصصی آگهی و افزایش رتبه آگهی جهت نمایش در نتایج جستجوی کاربران اقدام می نماید . سرویس بهینه سازی به صورت رایگان برای آگهی های ثبت شده ارائه می گردد .

تبلیغات کنکوری در سایت ترجمه 

بسیاری از دانشجویان در مقاطع کارشناسی (لیسانس) ، کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) ، دکترا (PHD) از وب سایت مرکز ترجمه قلم طلایی بازدید می نمایند .

موسسه قلم طلایی مجموعه ای معتبر و شناخته شده می باشد بنابراین آگهی های نمایش داده شده در سایت موسسه نیز در سایه اعتبار و نشان مرکز ، رسمی و موثر خواهند بود.

تبلیغات کنکوری نیز در مقاطع ارشد و دکترا همواره بازده مناسبی داشته و به نسبت به هزینه ای که جهت تبلیغ در سایت مرکز پرداخت می گردد ارزش چندین برابر خواهد داشت .

تبلیغات کنکوری موسسات آموزشی با بهینه سازی اصولی و ماندگار ، در صدر نتایج جستجوهای مرتبط نمایش داده خواهند شد .

با توجه به بازه زمانی نمایش آگهی های ثبت شده و از سویی افزایش رایگان مهلت نمایش آگهی ها در برخی شرایط خاص ، تلاش می نماییم تا بهترین عملکرد ممکن را در بخش آگهی ها و نیازمندی های حوزه ترجمه شاهد باشیم.

بهینه سازی تخصصی آگهی ترجمه

بهینه سازی تخصصی آگهی ترجمه پروسه ای نسبت به پیچیده و انحصاری می باشد .

بسیاری را می توان یافت که مدعی خواهند بود تسلط کامل بر مباحث SEO دارند . در این بین وب سایت هایی که توسط این افراد مدیریت می شود طبیعتا به نسبت وب سایت مرکز ماندگاری لازم را نخواهد داشت.

زیرا از سال ۱۳۸۵ تا کنون وب سایت مرکز با توجه به بهینه سازی الگوریتم جستجوی گوگل و ارائه برخی ابزارهای نظارتی از سوی گوگل در چندین مرحله دچار افت رتبه گردیده است که سریعا امور انفورماتیک مرکز سریعا نسبت به تحلیل و ارزیابی الگوریتم اقدام نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به بهینه سازی تخصصی و حفظ رتبه در نتایج جستجوی مرتبط اقدام نموده اند .

مطالعه این بخش توسط شما ، نشان دهنده توانایی مرکز در جذب کاربران می باشد زیرا از بین انبوهی از سایت های ترجمه و محتوای مرتبط با ترجمه ، توانسته ایم پذیرای حضور ارزشمندتان در وب سایت مرکز آنلاین ، تخصصی ، فوری و دانشجویی قلم طلایی باشیم .

نظارت و کنترل عملکرد آگهی ترجمه

مرکز آگهی های ثبت شده را ارزشمند می داند . از سوی دیگر آگهی های ثبت شده به عنوان بخشی از محتوای متنی و گرافیکی وب سایت مرکز می باشند.

بنابراین بایستی به صورت کامل نسبت به بررسی آگهی های ثبت شده در بخش نیازمندی آنلاین قلم طلایی اقدام نمایید . بهینه سازی تخصصی SEO به صورت مداوم و رایگان برای تمامی آگهی های ثبت شده در وب سایت موسسه آنلاین قلم طلایی اعمال می گردد .

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *