ثبت سفارش ترجمه

ثبت سفارش ترجمه » سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و یا انگلیسی به فارسی در وب سایت دارالترجمه قلم طلایی بسیار آسان و سریع می باشد . کافیست مطابق یکی از روش های اعلام شده متن فارسی یا متن انگلیسی تان را ارسال نمایید . پس از ارسال متن ، فاکتوری به ایمیل  تان ارسال خواهد شد که شامل تمامی اطلاعات مورد نیاز نظیر زمان تحویل پروژه ، هزینه انجام پروژه ، میزان تخفیف دانشجویی اعمال شده و … می باشد . پس از مطالعه پیش فاکتور ، در صورت تایید زمان و هزینه ، کافیست هزینه را پرداخت نموده و فاکتور تکمیل شده را به ایمیل دارالترجمه (مرکز ترجمه تخصصی قلم طلایی) ارسال نمایید .

جهت ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی مطابق یکی از دو روش زیر عمل نمایید :

روش اول : فایل مورد نظر را به ایمیل OLINKBOX@GMAIL.COM ارسال نمایید.

روش دوم :در این روش ، فرم ذیل را با دقت تکمیل نمایید و نهایتا متن خود را انتخاب نموده و درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی تان را ثبت نمایید . (در صورت حجیم متن انگلیسی یا متن فارسی ، آپلود فایل زمان بر خواهد بود .)

استعلام هزینه ترجمه
لطفا جهت اطلاع از هزینه انجام پروژه، تاریخ تحویل پروژه و میزان تخفیف تخصیص یافته، این فرم را تکمیل نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اعلام نمایید.
لطفا شماره تلفن همراه خود را اعلام نمایید.
لطفا رشته دانشگاهی مرتبط با پروژه ارسالی تان را اعلام نمایید.
لطفا سرویس مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
لطفا میزان فوریت پروژه را اعلام نمایید.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
لطفا توضیحات و نکات مرتبط با درخواست تان را در صورت نیاز جهت طرح، به صورت کامل شرح نمایید.

روش اول :  ارسال فایل به ایمیل دارالترجمه

 • ۱- متن انگلیسی یا متن فارسی را به ایمیل اعلامی ارسال نمایید .
 • ۲- همچنین می توانید متن خود را به ایمیل olinkbox@gmail.com ارسال نمایید .
 • ۳- جهت تسریع در دریافت فاکتور ، یک SMS با متن new file به شماره ۰۹۳۶۲۸۲۲۵۸۶ ارسال نمایید
 • ۴- پس از دریافت فاکتور و مطالعه آن ، در صورت پذیرش زمان تحویل و قیمت ، هزینه اعلام شده جهت انجام ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی را به یکی از حساب های اعلام شده پرداخت نمایید .
 • ۵- با مراجعه به بخش صفحه اختصاصی نمایش فاکتور ، فرم ثبت نهایی سفارش را تکمیل نمایید .
 • ۶- تاییدیه ثبت سفارش به ایمیل تان ارسال خواهد شد .
 • ۷- در روز و ساعت اعلام شده ایمیل تان را بررسی نموده و ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی را به صورت تایپ شده دریافت نمایید .

ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی

پرداخت هزینه پروژه

جهت انجام پروژه، پرداخت هزینه پروژه برگردان متون فارسی  یا انگلیسی الزامی می باشد . دریافت وجه صرفا جهت ضمانت اجرای پروژه می باشد .

دارالترجمه تخصصی ، فوری و آنلاین قلم طلایی ضمن ارج نهادن به عنایت کاربران گرامی مطابق قانون حمایت از حقوق مصرف کننده ، وجه دریافتی ترجمه را تا ۱۵ پس از تحویل ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی ، بلوکه می نماید و امکان برداشت وجه فوق وجود نخواهد داشت تا در صورت ثبت اعتراض از سوی مشتری (به دلیل ارائه ترجمه تخصصی ، معتبر در تاریخ مقرر اعتراض ثبت نمی گردد ) نسبت به استرداد هزینه پروژه برگردان متون مطابق نظر مشتری اقدام گردد .

بنابراین با خیالی آسوده می توانید از خدمات تخصصی ، فوری ، دانشجویی و آنلاین دارالترجمه معتبر قلم طلایی بهره مند گردید . پرداخت کامل هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی جهت انجام پروژه مورد نظر الزامی می باشد .

دریافت تاییدیه ثبت سفارش ترجمه

در صورتی که هزینه را پرداخت نموده و فرم ثبت نهایی سفارش در بخش GP تکمیل نموده اید تاییدیه ثبت سفارش پروژه از طریق ایمیل ارسال می گردد که بیانگر ثبت صحیح سفارش ترجمه فارسی  یا انگلیسی می باشد . پس از دریافت تاییدیه ، در تاریخ اعلام شده ایمیل تان را بررسی نموده و فایل را به صورت تایپ شده و ویرایش شده دریافت نمایید .

در صورت تاخیر در دریافت تاییدیه درخواست ترجمه صبور باشید . به هر دلیلی امکان بروز تاخیر در ارسال تاییدیه ثبت سفارش وجود دارد .

سفارش ترجمه فوری ، تخصصی و آنلاین متن مترجم

در صورت مشاهده تاخیر بیش از حد در دریافت تاییدیه سفارش ، از طریق بخش تماس با ما در وب سایت دارالترجمه نسبت به ثبت درخواست تان و طرح مشکل اقدام نمایید . در تکمیل صحیح فاکتور دقت لازمه را داشته و نسبت به درج اطلاعات صحیح در فاکتور ساعی باشد .

پیگیری سفارش ترجمه

جهت پیگیری وضعیت پروژه خود کافیست شماره فاکتور را به یکی از شماره های اعلام شده در بخش تماس با ما در وب سایت دارالترجمه ارسال نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم ، شماره فاکتور را ارسال نمایید . سریعا نسبت به ارسال گزارش و اعلام وضعیت درخواست ترجمه تان اقدام می گردد .

پاسخگویی سریع بوده و وضعیت دقیق پروژه برگردان متن در هر دوبخش فارسی یا انگلیسی سریعا از طریق ایمیل و یا SMS ارسال خواهد شد . در صورت نیاز ، زمان دقیق تحویل پروژه نیز از طریق ایمیل به اطلاع خواهد رسید .

سفارش ترجمه و درخواست متن مترجم

در برخی درخواست ها با توجه به حجم بالای پروژه ، کاربران تمایل دارند تا به صورت دوره ای گزارشی از وضعیت درخواست برگردان متون خود دریافت نمایند و سیستم خدماتی دارالترجمه تخصصی ، فوری و آنلاین قلم طلایی در این زمینه پویا بوده و شبانه روزی نسبت به ارسال درخواست ها اقدام می نماید .

 • (شماره فاکتور هفت رقمی می باشد)
تخفیف ویژه ترجمه

هزینه خدمات ترجمه به عنوان سرویسی تخصصی با توجه به کیفیت پروژه، مترجم پروژه ، حجم پروژه ، زمان تحویل پروژه و رشته تخصصی دارای مینیموم و ماکزیمم قیمت / هزینه / تعرفه می باشد .

در این بین بخش بزرگی از مخاطبان خدمات تخصصی ، فوری ، آنلاین و بهینه ترجمه را دانشجویان و دانشگاهیان تشکیل می دهند . با توجه به توان مالی این گروه ، بایستی هزینه یا تعرفه خدمات به گونه ای تعیین شود که گروه دانشجو و از سوی دیگر اساتید دانشگاهی به راحتی و به کرار از خدمات تخصصی و آنلاین بهره مند گردند .

ترجمه متن انگلیسی و فارسی سفارش

به همین دلیل هزینه خدمات تخصصی به گونه ای تعیین گردیده است که دانشجو و استاد به عنوان مخاطبان متخصص و شاخص در این حوزه به راحتی از خدمات استفاده نموده و در قبال پروژه دریافتی هزینه ای منصفانه و معقول پرداخت نمایند و گروه کشوری قلم طلایی نیز به عنوان همراهی مطمئن و دوستی پایدار ، سهمی در تلاش علمی و فعالیت های فرهنگی این عزیزان داشته باشد .

ضمانت کیفیت ترجمه

یکی از مهم ترین المان های قابل ذکر در انتخاب دارالترجمه قلم طلایی ارائه ضمانت های اجرایی کافیست . ترجمه انگلیسی یا فارسی به عنوان خدماتی تخصصی نیازمند کنترل مداوم کیفی و انتخاب بهترین های حوزه برگردان متون جهت ارائه ماحصلی معتبر و مستند می باشد .

 • دارالترجمه قلم طلایی با دقت بسیار بالا نسبت به انتخاب مترجم فارسی یا مترجم انگلیسی در تمامی رشته های دانشگاهی اقدام می نماید .

همین امر سبب شده است تا تمامی پروژه های ارسالی از سوی مجموعه خدمات کشوری قلم طلایی از کیفیت لازم و مورد انتظار کاربران وب سایت تخصصی ، فوری و آنلاین قلم طلایی برخوردار باشند .

درخواست ترجمه متن

علاوه بر انتخاب مترجم متخصص و مرتبط با زمینه تخصصی و رشته دانشگاهی ، ضمانت استرداد هزینه ، تخصیص بازه زمانی نامحدود جهت رفع نقص ، ویرایش رایگان ، بازبینی رایگان ، انجام مجدد ، تغییر مترجم پروژه ، ارائه نمونه کار رایگان و … سبب شده است تا دارالترجمه قلم طلایی به یکی از فعال ترین مراکز ترجمه تخصصی کشور تبدیل شود .

تحویل به موقع ترجمه

تحویل به موقع ترجمه فارسی یا انگلیسی ، در وهله اول نشان دهنده احترام موسسه به حقوق مشتری می باشد . از سوی دیگر تحویل به موقع و در اسرع وقت و یا حتی سریع تر از موعد اعلامی با حفظ کیفیت ، نشان دهنده توانمندی بالا و قابلیت خدماتی مجموعه می باشد .

دارالترجمه آنلاین ، فوری ، تخصصی و دانشجویی قلم طلایی با اکیپی متخصص و کارکشته در حوزه ترجمه ، نسبت به مدیریت سریع پروژه های ترجمه انگلیسی و فارسی اقدام نموده و با در اختیار داشتن گروه مدیریت قوی ، نسبت به تقسیم پروژه ، انتخاب مترجم مناسب و متخصص ، توزیع ترجمه ، جمع آوری بخش ها ، یکسان سازی ، ویرایش نهایی و تحویل اقدام می نماید .

ترجمه و تایپ انگلیسی و فارسی

بهره گیری از تمامی زیرساخت های ارتباطی موجود ، پروسه مدیریت به صورتی اثربخش توانسته پاسخگوی مناسب نیاز مخاطبان حوزه برگردان متون باشد .

در هر دو بخش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توان مدیریت سریع پروژه و تحویل فوری در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تایپ شده و ویرایش شده وجود دارد .

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه

پرداخت اقساطی هزینه ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی بدین صورت است که کاربر می تواند در صورت سنگین بودن هزینه اعلام شده در هر دو بخش فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی طی چندین مرحله نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماید .

در هر مرحله متناسب با هزینه پرداختی نسبت به انجام پروژه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی اقدام می گردد . هزینه اعلام شده در هر دو بخش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متناسب با نیاز مخاطب و رقم اعلام شده قسط بندی خواهد شد .

15 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من فایل سفارش رو از طریق سایت و ایمیل براتون ارسال کردم ولی متاسفانه هنوز پیش فاکتور رو دریافت نکردم. ممنون میشم پیگیری کنید.
  باتشکر

 2. با عرض سلام و خسته نباشید
  سپاسگذارم از ترجمه خوب و دقیق تون و مخصوصاً توجه به جزئیات و همچنین زمان تحویل کار
  با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و همکارانتان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *