جدول هزینه ترجمه متن

هزینه و قیمت ترجمه » هزینه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به گونه ای تعیین گردیده است که تمامی مخاطبان سرویس های تخصصی برگردان متون ، از سراسر کشور توانایی بهره مندی از خدمات آنلاین دارالترجمه را دارا می باشند.

یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب یک دارالترجمه علاوه بر ارائه کیفیت مناسب ، زمان تحویل مناسب ، نظم در تحویل و پشتیبانی لحظه ای ، اعلام تعرفه ای معقول و منصفانه می باشد .

هزینه پروژه برگردان متن انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با در نظر گرفته تخفیف دانشجویی و حجمی بسیار مناسب بوده و تمامی کاربران در سراسر کشور می توانند خدمات برگردان تخصصی فارسی و انگلیسی را دریافت نمایند .تعرفه اعلام شده متوسط قیمت کشوری ترجمه می باشد .

 • تمامی پروژه های تحویل شده از سوی دارالترجمه تخصصی ، دانشجویی و آنلاین قلم طلایی به صورت تایپ شده و ویرایش شده می باشد .

تعرفه پروژه  انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به شرح زیر می باشد (حداکثر تخفیف دانشجویی تا سقف ۳۵ درصد با توجه به حجم پروژه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی اعمال می گردد ) :

انواع تخفیف قابل اعمال برای پروژه های برگردان متن انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی :

 • تخفیف ویژه دانشجویی
  تخفیف ویژه حجمی
  تخفیف ویژه دوره ای (فصلی)
  تخفیف ویژه متناسب با افزایش مهلت تحویل پروژه

با توجه به اعمال تخفیف ویژه دانشجویی جهت اطلاع از زمان تحویل پروژه، هزینه نهایی و میزان تخفیف دانشجویی اعمال شده از طریق بخش ثبت سفارش و یا بخش استعلام هزینه نسبت به ارسال فایل و دریافت پیش فاکتور اقدام نمایید .

پس از دریافت پیش فاکتور و مطالعه مندرجات ، می توانید در خصوص تایید یا عدم تایید فاکتور اقدام نمایید .

تایپ رایگان بوده و تمامی متون ارسالی از سوی مرکز ،  تایپ شده و ویرایش شده می باشند .

نوع سرویس انتخابی

هزینه ترجمه یک صفحه

تخفیف دانشجویی

ترجمه انگلیسی به فارسی

منوط به رویت فایل. لطفا فایل ارسال شود.

اعمال تخفیف مازاد

ترجمه فارسی به انگلیسی

منوط به رویت فایل. لطفا فایل ارسال شود.

اعمال تخفیف مازاد

هزینه ویرایش متن فارسی

۵۵ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه ویرایش متن انگلیسی

۵۵ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

خلاصه نویسی متن فارسی

۴۰ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

خلاصه نویسی متن انگلیسی

۷۵ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه ارائه پاورپوینت فارسی

هر اسلاید ۲۰۰۰ تومان

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه ارائه پاورپوینت انگلیسی

هر اسلاید ۳۰۰۰ تومان

با اعمال تخفیف ۲۰%

چکیده فارسی به انگلیسی

توافقی / استعلام هزینه

با اعمال تخفیف ۲۰%

ترجمه نامه ، ایمیل و عناوین

توافقی / استعلام هزینه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه REWORDING انگلیسی

۶۰ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه REWORDING فارسی

۴۰ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه REPHRASING انگلیسی

۷۵ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه REPHRASING فارسی

۶۵ درصد هزینه پروژه

با اعمال تخفیف ۲۰%

هزینه های اعلام شده با احتساب ۲۰ درصد تخفیف دانشجویی می باشد و با توجه به سقف ۳۵ درصدی تخفیف دانشجویی ، جهت اطلاع از هزینه دقیق پروژه ، کافیست از طریق بخش ثبت سفارش و یا بخش استعلام هزینه ، متن خود را ارسال نموده و پیش فاکتور دریافت نمایید .

در پروژه برگردان فوری متن افزایش هزینه تا ۳۰ درصد خواهد بود . تخفیف دانشجویی حداکثر لحاظ خواهد شد . برای متون دانشجویی به صورت اتوماتیک تخفیف در نظر گرفته می شود .

هزینه ، قیمت ، تعرفه و نرخ پروژه مرکز ، نسبت به سایر موسسات رقابتی می باشد.

نحوه تعیین هزینه پروژه ترجمه

تعیین قیمت خدمات تخصصی و دانشجویی ترجمه ، تابع چندین فاکتور می باشد . در تعیین هزینه خدمات ابتدا تعرفه سایر مراکز خدماتی فعال جمع آوری گردیده و انجام نظرسنجی و ارائه پرسش نامه های مکرر ، نظرات مترجمین و کاربران استخراج می گردد .

 • پس از روشن شدن خواسته طرفین ، نسبت به تعیین قیمت مناسب پروژه برگردان تخصصی متون اقدام می گردد .

تعرفه پروژه بایستی منصفانه بوده و هر کاربری از هر نقطه ای در کشور توانایی پرداخت قیمت پروژه اعلام شده را داشته باشد .

ترجمه متن انگلیسی به فارسی

قیمت ترجمه متن بایستی به گونه ای باشد که رضایت تمامی مترجمین با توجه به زمانی که صرف می شود و تخصص هر مترجم متخصص جلب شود بنابراین تعرفه خدماتی بایستی به گونه ای تعیین گردد که توازن برقرار بوده و رضایت کاربران و مترجمین جلب گردد .

تثبیت هزینه ترجمه

تثبیت هزینه انجام پروژه برگردان متن انگلیسی به فارسی و بالعکس در بازه زمانی دو تا چهار ماه امکان پذیر می باشد طبیعتا بسیاری از کاربرانی که به صورت مکرر از خدمات تخصصی استفاده می نمایند در مقابل افزایش هزینه ها مقاوت نشان خواهند داد که این امر طبیعی می باشد اما این افزایش قیمت از سوی دارالترجمه قلم طلایی زمانی قطعی و عملی می شود که سایر موسسات ترجمه تعرفه های خدماتی را افزایش داده اند .

ترجمه فارسی به انگلیسی

افزایش تعرفه ترجمه در مرکز ترجمه آنلاین و تخصصی قلم طلایی همواره در حدی است که به نسبت سایر مراکز ، دارالترجمه ها ، موسسات و وب سایت ها کمتر می باشد و این اقدام نیز به عنوان بخشی از سیاست های خدماتی دارالترجمه آنلاین قلم طلایی ، صرفا با هدف جلب رضایت مخاطبان قدیمی و جدید عملی می گردد .

جلب رضایت کاربران در خصوص قیمت ترجمه

مزیت های خدماتی مرکز ترجمه آنلاین قلم طلایی کاملا ملموس است . در کنار تمامی مزیت ها ، قیمت یا تعرفه یا هزینه ترجمه نقشی مهم و کلیدی دارد . قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی و یا تعرفه ترجمه انگلیسی به فارسی بایستی رقابتی باشد به گونه ای که کاربران خود را برنده این تعامل علمی – تجاری بدانند .

طبیعتا مشتری زمانی اقدام به خرید می نماید که سود و ارزش و منفعت آن کالا یا سرویس به تناسب تعرفه ای که صرف می شود ارزشمند باشد و به بیا واضح تر ارزش خرج کردن را داشته باشد .

کاربران از سایت های ترجمه گوناگونی بازدید می نمایند .

هزینه ترجمه و قیمت

در این بین تعرفه اعلام شده بایستی به عنوان مهم ترین المان انتخاب ، در کانون توجه و تمرکز دارالترجمه قرار گیرد و با تعیین قیمتی مناسب و اعلام قیمتی معقول و منطقی ، امکان سرویس رسانی را میسر سازد .

قیمت اعلام شده برای ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در دارالترجمه تخصصی و آنلاین قلم طلایی بسیار مناسب می باشد و از سویی اعمال تخفیف مکرر دانشجویی و حجمی برای تمامی سرویس ها ، تعرفه ها را تا ۳۵ درصد کاهش می دهد و همین امر مزید بر علت می گردد تا استقبال چشمگیر بوده و با تامین ترافیک کاری لازم ، مترجمین مرکز ترجمه نیز رضایت خود را اعلام دارند .

رضایت مترجم از هزینه ترجمه

رضایت مترجم مقوله ای بسیار مهم در سرویس دهی بخش ترجمه انگلیسی و فارسی  می باشد . رضایت مترجم مساوی است با ارائه ترجمه ای روان ، تخصصی ، دقیق و صادق به متن مبدا .

عدم رضایت مترجم سبب می شود تا کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی افت چشمگیری داشته ، بی نظمی در تحویل مشهود بوده و نهایتا انصراف مترجم ازهمکاری را در پی خواهد داشت .

طبیعتا مترجم به عنوان فردی متخصص ، کارکشته و مسئول انتظار دارد در قبال زمانی که صرف می شود و تخصصی که در اختیار دارد ارزش واقعی فعالیت خود را دریافت نماید .

ترجمه متن در دارالترجمه آنلاین قلم طلایی

با علم به این واقعیت که پروسه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ، فرآیندی پیچیده ، فرسایشی ، وقت گیر و پرمشقت می باشد ، حق الزحمه مترجم بایستی به درستی تعیین گردد .

بررسی هزینه ترجمه همکاران

واحد رصد موسسه ترجمه تخصصی ، فوری ، آنلاین و دانشجویی قلم طلایی به صورت مرتب تعرفه اعلام شده از سوی سایر همکاران و فعالین حوزه ترجمه را بررسی می نماید . قیمت برگردان متن اعلام شده از سوی سایر همکاران طبیعتا بر اساس برخی المان های مشخص و مطالعه کارشناسی بوده است .

در این بین ، ارتباط تنگاتنگ موسسه قلم طلایی با کاربران و دریافت نظرات و دیدگاه های ارزشمندشان در کنار دریافت پیشنهادات و توقعات مترجمین متخصص سبب گردیده است تا اطلاعات کافی جهت تعیین مناسب ترین نرخ خدماتی بخش ترجمه فراهم شود .

ترجمه تخصصی ، فوری ، دانشجویی ، آنلاین و رایگان دارالترجمه اینترنتی

تعرفه خدمات ترجمه  با در نظر گرفتن تمامی جوانب کاری و با هدف ایجاد توازن مابین انتظارات مترجمین و کاربران تعیین گردیده و ابلاغ گردیده است .

افزایش و کاهش پله ای هزینه ترجمه

افزایش و کاهش قیمت / تعرفه پروژه برگردان متن انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به صورت پله ای می باشد . طبیعتا مترجمین به عنوان نیروی فعال و متخصص بایستی به فراخور افت و خیز شرایط اقتصادی و فصول کاری بازار ترجمه کشور ، درآمدی مناسب و متناسب با رده علمی و میزان تخصص دریافت نمایند .

افزایش و کاهش تعرفه برگردان متن و نرخ دستمزد ، در هر دو بخش برگردان متن انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با توجه به میزان حقوق تعیین شده از سوی نهادهای ذی ربط و شرایط کاری تعیین می گردد .

کاهش یکباره تعرفه های بخش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی می تواند خشنود کننده باشد به شرطی که رضایت طرفین تعامل علمی – تجاری (مترجمین و کاربران) فراهم شود .

از سوی دیگر افزایش تعرفه خدمات تخصصی و فوری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی صرفا زمانی نتیجه بخش خواهد بود که توازن برقرار بوده و یک طرف نسبت به طرف دیگر سنگینی ننماید .

6 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشی
  من دانشجو هستم ومقاله تخصصی به تعداد ۹ صفحه دارم، وچون برا پایان نامه لازم دارم میخوام خیلی خوب ترجمه بشه، یخواستم لطف کنید قیمت بهم بگید درضمن حدودا ۷ مقاله دیگه دارم که برای پیش زمینه پایان نامه نیاز دارم ومیخوام خوب ولی بصورت خلاصه ترجمه بشه، ممنون میشم اگه قیمت برام بفرسستی

  • موضوع : استعلام هزینه / ثبت درخواست (www.olink.ir)
   توجه : جهت اطلاع از هزینه ، زمان تحویل و میزان تخفیف، ارسال فایل الزامیست.
   جهت ورود به بخش ثبت درخواست بر روی لینک مقابل کلیک نمایید : ثبت سفارش ترجمه
   پس از ثبت سفارش ، پیش فاکتور صادر گردیده و ایمیلی از سوی موسسه ارسال می گردد.
   توجه : در صورت عدم دریافت فاکتور، مجدد نسبت به ارسال فایل مورد نظرتان اقدام نمایید.
   در صورت تمایل ، فایل خود را مستقیما به ایمیل olinkbox@gmail.com ارسال نمایید .
   پس از دریافت پیش فاکتور و اطلاع از جزئیات پروژه ، در خصوص تایید یا رد فاکتور اقدام نمایید.
   کیفیت تمامی ردیف های خدماتی به صورت کامل از سوی مرکز ترجمه تضمین گردیده است .
   در صورت ترجمه بخش هایی از متن، نسبت به اعلام دقیق بخش های مذکور با ذکر صفحات اقدام نمایید.
   مرکز ترجمه صرفا برای درخواست های قابل انجام توسط موسسه با تامین کیفی، فاکتور صادر می نماید.
   تفاوت هزینه ردیف های خدماتی اعلامی در پیش فاکتور، مربوط به افزایش یا کاهش مهلت زمان می باشد.
   خدمات موسسه : ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ، ویرایش متون، تهیه پاپورپوینت، خلاصه نویسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *