نمونه ترجمه

نمونه ترجمه » اصولا رایگان بودن سرویسی سبب می شود تا کاربران با تمرکز و توجه بیشتری نسبت به سرویس بنگرند . نمونه ترجمه ارائه شده از سوی موسسه قلم طلایی فرصتی بسیار ارزشمند و در عین حال کاربردی برای آن دسته از دانشجویان و کاربرانی است که می خواهند بدون استرس و دغدغه ، فرصت بررسی و تحلیل کیفیت پروژه تحویلی مرکز یا مجموعه ای را داشته باشند .

  • از تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ ، ارسال نمونه ترجمه جهت ارزیابی کیفیت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه است. هزینه نمونه ترجمه انگلیسی به فارسی ۴۰۰۰ تومان و هزینه دریافت نمونه کار فارسی به انگلیسی ۵۰۰۰ تومان است.

خواهشمندیم جهت دریافت نمونه کار ابتدا از طریق درگاه پرداخت هزینه مربوطه را پرداخت نموده و سپس فرم زیر را تکمیل نمایید :

نمونه ترجمه
با تکمیل فرم می توانید ترجمه متن مورد نظرتان را در قالب نمونه کار ترجمه دریافت نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اعلام نمایید.
لطفا شماره تلفن همراه تان را اعلام نمایید.
لطفا رشته تخصصی دانشگاهی مرتبط با متن ارسالی را اعلام نمایید.
لطفا 80 تا 90 کلمه از متن مورد نظرتان را انتخاب نموده و در این بخش وارد نمایید.
لطفا مبلغ واریز شده به حساب موسسه را اعلام نمایید.
لطفا شماره ارجاع یا پیگیری یا بازیابی ارائه شده توسط سیستم بانکی را اعلام نمایید.
لطفا تاریخ واریز هزینه دریافت نمونه ترجمه را اعلام نمایید.

دارالترجمه قلم طلایی همواره با اشتیاق و علاقه وافر ، در تلاش است تا با ارائه نمونه ترجمه رایگان متون مورد نظر انگلیسی و فارسی ، زمینه آشنایی لازم کاربران و مخاطبان را با سطح سرویس رسانی و کیفیت سرویس های برگردان متن  موسسه فراهم سازد .

دریافت ترجمه رایگان متن

جهت دریافت نمونه ترجمه رایگان متن خود کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید . در تکمیل فرم توجه داشته باشید که صرفا بخشی از متن مورد نظرتان را  ارسال نمایید که بسیار پیچیده به نظر می رسد .

به بیان بهتر ، متن خود را از سخت ترین یا پیچیده ترین بخش محتوای متنی خود انتخاب نمایید تا بتوانید با اطمینان بیشتری آنچه از پروژه انتظار دارید را دریافت نمایید و مترجمی را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید که توانایی جلب رضایت شما و برآورده نمودن انتظارات تان را داشته باشد .

نکته بسیار مهم : در صورتی که کل فایل مورد نظر را ارسال نمایید ، صرفا فاکتور صادر خواهد گردید . جهت دریافت نمونه ترجمه رایگان ، صرفا بخشی از متن خود را در حد ۸۵ کلمه ارسال نمایید . در صورتی که متن ارسالی بیش از ۸۵ کلمه باشد فاکتور صادر خواهید گردید .

لطفا در تکمیل فرم ، در وارد نمودن صحیح اطلاعات خواسته شده دقت نمایید خصوصا در مرحله درج آدرس ایمیل ، دقت نمایید که آدرس وارد شده صحیح باشد زیرا علی رغم انجام ترجمه ، امکان عدم تحویل نمونه رایگان به دلیل عدم ورود صحیح آدرس Email از سوی کاربر امکان پذیراست .

free_translating_olinkir_pic1

در برخی موارد کاربران نسبت به عدم تحویل نمونه کار رایگان ابراز ناراحتی می نمایند که در این خصوص همکاران به کرار اعلام نموده اند که دارالترجمه تخصصی ، فوری و دانشجویی قلم طلایی همواره نسبت به تحویل سریع پروژه ها اقدام می نماید در این بین سهو و خطای کاربران در عدم ورود صحیح اطلاعات سبب می شود تا نمونه ترجمه تحویل نگردیده و کاربران این فرض را خواهند داشت که به درخواست شان مبنی بر ارائه برگردان متن رایگان ترتیب اثر داده نشده است .

ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی سرویسی بسیار جذاب است زیرا کمتر وب سایت یا موسسه ای را می توان یافت که سرویس برگردان متن معتبر و تخصصی فارسی به انگلیسی را به صورت رایگان ارائه نماید .

دارالترجمه قلم طلایی با تاکید بر تخصصی بودن ، فوری بودن ، دانشجویی بودن و آنلاین بودن خدمات هم    واره در تلاش است تا واقعیت ها را ملموس تر نماید و قدرت تصمیم گیری صحیح کاربران را افزایش دهد به همین دلیل این نیاز حس گردید که بایستی کاربرانی که به تازگی با مجموعه کشوری قلم طلایی آشنا شده اند بتوانند به راحتی با در اختیار داشتن امکان یا فرصتی ویژه به صورت رایگان از ترجمه  استفاده نمایند .

خصوصا در بخش فارسی به انگلیسی ارائه نمونه کار رایگان سبب می شود تا کاربران به این نتیجه برسند که این موسسه در تلاش است تا با ارائه سطح علمکرد خود و نمایش میزان توانایی ها ، با تاکید بر فاکتورهای حقیقی ، سرویس خود را بدون کم و کاست و آنچه که هست و موجود در اختیار است ارائه دهد . بنابراین با فراغ بال و اطمینان بیشتر نسبت به ثبت درخواست نمونه کار رایگان و تحلیل و بررسی میزان کیفیت خدمات تخصصی  ، فوری و دانشجویی قلم طلایی اقدام نمایند .

ترجمه رایگان انگلیسی

نمونه ترجمه انگلیسی  بی شک پر ترافیک ترین سرویس خدماتی موسسه می باشد. برگردان متن انگلیسی مورد توجه طیف وسیعی از دانشجویان می باشد زیرا دانشجویان بیشترین درگیری را با متون انگلیسی دارند و از لحاظ تعداد همواره گروه دانشجویان نسبت به سایر گروه های بازار ترجمه کشور در بعد تعداد ، برتری داشته است .

نمونه کار رایگان انگلیسی بایستی ارائه گردد زیرا تنها ابزاری که می توان یافت تا توان و کیفیت و عملکرد و برخورد یک مرکز خدماتی را محک زد صرفا ارائه نمونه کار به صورت رایگان می باشد و مجموعه قلم طلایی به صورت رایگان این سرویس را ارائه می نماید .

free_translating_olinkir_pic2

با علم بر این واقعیت که کاربرانی که به تازگی مجموعه را شناخته اند بایستی دلیل منطقی و روشنی جهت استفاده از خدمات ترجمه داشته باشند ، بنابراین این حق را برای کاربران معظم خود قائل هستیم و در مقابل عنایت و توجه عزیزان ، نمونه کار رایگان انگلیسی را بدون محدودیت منطقه ای و زمانی ارائه می نماییم تا راهنمایی باشد جهت انتخاب مجری مناسب پروژه های انگلیسی  و فارسی .

جهت دریافت نمونه کار رایگان انگلیسی  از این بخش یا بخش انگلیسی رایگان بازدید نمایید .

مدت زمان تحویل نمونه کار رایگان

ترافیک در هر دو بخش نمونه ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی رایگان بسیار است . بازار ترجمه کشور همواره با مشتریانی جدید روبه روست که در تلاشند تا مترجم مناسب و دارالترجمه ای حرفه ای را جهت تسریع در دریافت برگردان متن مورد نظرشان بیابند .

بنابراین ترافیک سنگینی در بخش نمونه کار رایگان انگلیسی به فارسی و  فارسی به انگلیسی رایگان مشاهده می گردد . نمونه کار رایگان انگلیسی به فارسی ظرف ۴۸ ساعت تحویل می گردد .

نمونه کار رایگان فارسی به انگلیسی در بازه زمانی ۷۲ ساعته تحویل می گردد .

free_translating_olinkir_pic4

با توجه به این نکته که مترجمین موسسه شبانه روزی فعالیت نموده و همواره در حال انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می باشند بایستی مهلت کافی جهت تخصیص به پروژه های ترجمه رایگان فارسی و انگلیسی را در اختیار داشته باشند به همین دلیل اولویت کاری تحویل به موقع درخواست های اصلی ترجمه می باشد و وهله دوم ، به درخواست های ترجمه رایگان انگلیسی ترتیب اثر داده می شود .

انتخاب مترجم بر اساس نمونه رایگان ترجمه

پس از ثبت درخواست ترجمه ، متن ارسالی شما بین ۵ تا ۱۰ مترجم انگلیسی بر اساس حجم متن توزیع می گردد و ۵ تا ۱۰ متن به عنوان نمونه کار در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس به ایمیل تان ارسال می گردد تا علاوه بر ارزیابی کیفی ، بهترین مترجم و نمونه کار را جهت انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی انتخاب نمایید .

free_translating_olinkir_pic3

هر مترجم ، کد مترجمی منحصر به فردی دارد که در ایمیل ارسالی از سوی موسسه درج گردیده است . پس از ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی کافیست در فاکتور ترجمه ، کد مترجم مورد نظرتان را ارسال نمایید .

رایگان بودن نمونه کار و از سویی امکان انتخاب نوع متن و زمینه تخصصی توسط مشتری و یا کاربر این امکان را فراهم می آورد تا صحت ادعا و علمیاتی بودن پروسه خدماتی مشهود گردیده و هرگونه سوء ظن احتمالی از سوی سایرین ، از میان برداشته شود . هدف ما به عنوان گروهی بزرگ و تخصصی ، شفاف و گویاست ،

جلب رضایت و اعتماد مشتریان ، دریافت سفارش ، تلاش شبانه روزی ، ارائه پروژه ، پشتیبانی لحظه ای و نهایتا دریافت پیام تشکر و خسته نباشید از سوی کاربران و کارنامه فعالیت مجموعه در طول سالیان فعال نقطه عطفی در سرویس رسانی آنلاین مجموعه می باشد زیرا توانسته ایم در کنار سایر همکاران و موسسات ، با وجود کاستی ها و مزیت ها ، پاسخگوی بحقه نیازمندی ها و درخواست های مخطبان عظیم الشان مان باشیم .

free_translating_olinkir_pic5

بنابراین ، می توان اینگونه نتیجه گیری نمود که ارائه رایگان سرویسی پولی ، یک باید است خصوصا در امور خدماتی .

بایستی مدرکی را دال بر بالا بودن سطح کیفیت خدمات ارائه نمود خصوصا در زمینه ای که مخاطبان آن با تسلط کامل بر موضوع صرفا با هدف صرفه جویی در زمان و یا عدم در اختیار داشتن زمان کافی ، تمایل دارند درخواست ، کار ، فعالیت ، مشغله ، تکلیف و …  را جهت انجام به پیمانکاران بسپارند.

ارائه ترجمه رایگان ، در واقع ابزاری تبلیغی با منافع چندین جانبه است ، از یک سو کاربران به راحتی و بدون هزینه و با علم بر اینکه ریسک پذیری صفر می باشد نسبت به دریافت ترجمه متن خود اقدام می نمایند .

از سوی دیگر موسسه فرصت برقراری تعامل سازنده مابین مترجمین و مشتریان را با هدف محک خوردن مترجمین در اختیار خواهد داشت و از سوی دیگر مترجمین نیز به خوبی با سطح توانایی ها و کاستی ها و توانایی های خود واقف خواهند شد .