ترجمه رایگان فارسی

ترجمه رایگان فارسی »

  • با توجه به سوء استفاده برخی از کاربران از ترجمه رایگان، ارسال نمونه کار ترجمه منوط به پرداخت هزینه متناسب گردید. جهت دریافت نمونه کار در بخش فارسی به انگلیسی و تست سرویس تخصصی فوق، مبلغ ۵۰۰۰ تومان تعیین گردید.

لطفا ابتدا از طریق درگاه پرداخت، مبلغ ۵۰۰۰ تومان را پرداخت نموده، سپس فرم ذیل را تکمی نمایید.

نمونه ترجمه
با تکمیل فرم می توانید ترجمه متن مورد نظرتان را در قالب نمونه کار ترجمه دریافت نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اعلام نمایید.
لطفا شماره تلفن همراه تان را اعلام نمایید.
لطفا رشته تخصصی دانشگاهی مرتبط با متن ارسالی را اعلام نمایید.
لطفا 80 تا 90 کلمه از متن مورد نظرتان را انتخاب نموده و در این بخش وارد نمایید.
لطفا مبلغ واریز شده به حساب موسسه را اعلام نمایید.
لطفا شماره ارجاع یا پیگیری یا بازیابی ارائه شده توسط سیستم بانکی را اعلام نمایید.
لطفا تاریخ واریز هزینه دریافت نمونه ترجمه را اعلام نمایید.

ارائه ترجمه رایگان فارسی ، در قالب ارائه نمونه کار ، الزامی است . زیرا ، کمبود ارائه چنین سرویسی در سایر مراکز  به خوبی مشهود است .

ترجمه رایگان فرصت بررسی و ارزیابی خدمات را میسر می سازد و تصویر شفافی از آن چه گفته شده و آن چه در عمل ارائه می شود ارائه می نماید و همین امر زمینه ساز ثبت سفارش و یا رد کیفیت ترجمه یک موسسه خواهد بود .

دارالترجمه قلم طلایی به عنوان یک مجموعه خدماتی تخصصی ، ترجمه رایگان را برای تمامی متون در رشته های مختلف دانشگاهی و در هر مقطعی ارائه می نماید زیرا ، صرفا با اتخاذ چنین رویکردیست که می توان بی ادعا ، قضاوت را به مشتریان و  کاربران واگذار نمود تا به دور از هر گونه تبلیغات سوء و یا غیر واقعی ، با ارائه نمونه کاری حقیقی از آن چه مشتری انتخاب می نماید اثبات نمود که سرویس ترجمه رایگان آنلاین به معنای واقعی کلمه سرویسی تخصصی می باشد .

جهت دریافت ترجمه انگلیسی رایگان ،  بخشی از متن مورد نظرتان را از طریق فرم زیر ثبت نموده و ترجمه رایگان را به صورت تایپ شده از طریق ایمیل دریافت نمایید .

نکته بسیار مهم : در صورتی که کل فایل مورد نظر را ارسال نمایید ، صرفا فاکتور صادر خواهد گردید . جهت دریافت ترجمه رایگان فارسی ، صرفا بخشی از متن خود را در حد ۸۵ کلمه ارسال نمایید .

در صورتی که متن ارسالی انگلیسی یا فارسی بیش از ۸۵ کلمه باشد ، فاکتور صادر می گردد.

لطفا آدرس ایمیل خود را دقیق وارد نمایید در صورت سهو در تایپ آدرس ایمیل ، امکان عدم دریافت نمونه کار وجود دارد بنابراین خواهشمندیم ، نسبت به درج صحیح اطلاعات خواسته شده اقدام نمایید .

پشتیبانی از متون تخصصی فارسی

یکی از ویژگی های مهم و برجسته ترجمه فارسی پشتیبانی از تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی می باشد . مترجمین دارالترجمه فارغ التحصیل رشته های مختلف دانشگاهی بوده و صرفا در زمینه تخصصی خود در بخش  فارسی فعالیت می نمایند .

بنابراین امکان ارائه برگردان تخصصی در زمینه های خاص و رشته های تخصصی دانشگاهی وجود دارد .

سرویس فارسی سرویسی است که مخاطبان آن اکثرا اساتید معظم دانشگاهی می باشند و بخش کوچکی از درخواست های برگردان متن مربوط به مکاتبات و متون عمومی اختصاص دارد .

ترجمه رایگان

بنابراین به منظور پاسخگویی اصولی و معتبر به درخواست های تخصصی ترجمه فارسی می بایست گروه مترجمین از دانش کافی و مسئولیت پذیری لازم به منظور ارائه ماحصلی مستند ، آکادمیک و معتبر برخوردار باشند .

    free_persian_to_english_translation_olink_pic5

به همین دلیل ، سنگ بنای بخش استخدام بر این اصل استوار بوده است که مترجمین در بخش فارسی از تمامی گروه های تخصصی و رشته ها و زیر شاخه های دانشگاهی جذب گردد تا در پروسه برگردان متن فارسی  با کمبود نیروی متخصص در رشته های خاص مواجه نشویم .

free_persian_to_english_translation_olink_pic2

در بخش ارائه ترجمه رایگان فارسی نیز با پیروی از این اصل ، نمونه کار تخصصی و دانشگاهی را ارائه می دهیم تا با جلب رضایت مخاطبان و کاربران وب سایت قلم طلایی ، راهنمای صادقی در زمینه سرویس رسانی حوزه ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین ، تخصصی ، دانشجویی و فوری باشیم.

تحویل فوری ترجمه رایگان فارسی

یکی از مواردی که بایستی ذکر نمود ثبت درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی در دقیقه ۹۰ می باشد !!! برخی مشتریان به دلیل عدم مدیریت زمان صحیح و یا بروز برخی مشکلات زمان کافی جهت انجام برگردان فارسی به انگلیسی خود ندارند بنابراین با فوریتی وصف ناشدنی درخواست خود را ثبت نموده و نمونه کار رایگان را در بازه زمانی بسیار کوتاه و با بهترین کیفیت ممکن دریافت می نمایند .

وظیفه مجموعه رسیدگی شایسته و بایسته به تمامی درخواست ها ، پیام ها و نیازمندی هاست بنابراین با تشکیل تیم مدیریت فوری درخواست ها ، تمامی سفارش های فارسی به انگلیسی در رشته های تخصصی دانشگاهی از لحاظ محدودیت زمانی و نیرو سریعا مدیریت شده و پروژه دانشگاهی در بازه زمانی تعیین شده و موعد مقرر با رعایت پارامترهای از پیش مشخص شده ، ارسال می گردد .

free_persian_to_english_translation_olink_pic1

فوریت در تحویل پروژه فارسی به انگلیسی به هیچ وجه نبایست تاثیری بر کیفیت پروژه ارائه شده داشته باشد و نهایت تلاش مجموعه ارائه ترجمه ای معتبر و مستند از لحاظ علمی می باشد .

بایستی به این نکته توجه داشته باشید در صورت انجام پروژه به صورت گروهی و توسط تیمی از مترجمین امکان تفاوت سلیقه تا ۵ درصد در پروژه تحویلی وجود خواهد داشت بنابراین ، در تحویل فوری ترجمه فارسی به انگلیسی بایستی تمامی ابعاد سرویس فوق را در نظرداشت .

اولویت بندی درخواست ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی

هر چه تعداد مترجم فارسی به انگلیسی کثیر باشد همچنان با کمبود مترجم مجرب فارسی به انگلیسی روبه رو هستیم و دلیل این امر تقاضای بیشتر بازار هدف سرویس فارسی به انگلیسی و از سویی اعلام هزینه های گزاف از سوی سایر موسسات و دارالترجمه ها و از سوی دیگر کمبود تعداد مترجم فعال و متخصص می باشد به گونه ای که باعث گردیده تا مرکز تخصصی ، دانشجویی ، فوری و آنلاین قلم طلایی با تخصیص مدیر پروژه در بخش  فارسی به انگلیسی توان خدماتی را به گونه ای توزیع و تقسیم نماید تا تمامی پروژه های تخصصی فارسی به انگلیسی در موعد مقرر و توسط مترجم انگلیسی مجرب و حرفه ای انجام شده و تحویل گردد .

free_persian_to_english_translation_olink_pic3

بنابراین می بایست درخواست های ثبت شده را بر اساس اهمیت و ارزش پروژه اولویت بندی نمود .

در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی و توان سرویس رسانی ، اولویت با درخواست های ترجمه فارسی به انگلیسی ثبت شده ای است که هزینه پرداخت گردیده است زیرا ، مطابق چهارچوب حقوقی مرکز پس از دریافت تکمیل فاکتور موظف به ثبت درخواست و انجام پروژه ترجمه متن فارسی به انگلیسی جهت تحویل در روز و ساعت اعلام شده می باشد و ارسال نمونه کار رایگان فارسی به انگلیسی در اولویت دوم دارالترجمه قلم طلایی دارد به همین دلیل در صورت بروز تاخیر در تحویل نمونه کار فارسی به انگلیسی رایگان ، بایستی شکیبا باشید زیرا درخواست های بیشماری وجود دارند که مشتریان نسبت به پرداخت هزینه اعلام شده آن ها اقدام نموده و منتظر دریافت پروژه خود می باشند .

محدودیت ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی

ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی در قالب نمونه کار صرفا برای متون دانشگاهی و صرفا در چهارچوب خدماتی تعریف شده می باشد. ارائه نمونه کار رایگان برای برخی متون انجام نمی شود، زیرا از لحاظ مادی ارزشی فراتر از ارائه نمونه کار داشته و صرفا در قالب ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و پرداخت هزینه می توان مترجم انگلیسی را متقاعد نمود که سفارش فوق را انجام دهد که در ادامه به صورت تیتر وار به موارد ممنوع در ارائه نمونه کار رایگان ترجمه فارسی به انگلیسی اشاره می نماییم :

  • ترجمه عناوین حقوقی ، اسامی ، سردر ، لقب شرکت
  • ترجمه اسناد رسمی و غیر رسمی حقوقی و غیر حقوقی
  • ترجمه چکیده مقالات دانشجویی
  • ترجمه نامه ، هرگونه مکاتبه ، چت ، نوار ، فیلم و …
  • ترجمه فهرست کتاب ، جلد کتاب ، منابع مقاله یا کتاب
  • ترجمه محصولات ، کاتالوگ ها ، بروشور ، دفترچه راهنما و …
  • ترجمه تیزر ، شعار تبلیغاتی ، پیام تجاری و …
  • ترجمه لیبل نرم افزاری ، جداول ، نمودار ، چارت و …

ارائه نمونه کار فارسی به انگلیسی به صورت رایگان بایستی بخشی از متن بوده و صرفا با هدف آشنایی با سطح کیفیت ترجمه انگلیسی ثبت گردیده و مقاصد تجاری درآن مشاهده نگردد .

بنابراین خواهشمندیم به منظور دریافت ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان به عنوان نمونه کارآماده مرکز ترجمه تخصصی ، دانشجویی ، فوری و آنلاین قلم طلایی صرفا بخشی از متن خود را که شامل موارد مذکور نباشد ارسال نمایید تا سریعا نسبت به انجام و ارسال ترجمه با کیفیت مورد نظر شما اقدام گردد .

در صورتی که به سهو و یا عمد متنی ارسال گردد که خارج از تعهدات بخش نمونه رایگان باشد همکاران ضمن اطلاع رسانی در خصوص وجود محدودیت های فوق الذکر درخواست می نمایند تا نسبت به ارسال متنی اقدام نمایید که مترجمین گرامی موسسه نیز انجام رایگان پروژه فوق را صرفا در حد ارائه یک نمونه رایگان در نظر گرفته شده و با مسئولیت پذیری بالا نسبت به انجام و تقدیم نمونه رایگان اقدام نمایند .

ارائه نمونه کارآماده رایگان ، به صورت شبانه روزی بوده و در هر لحظه و زمانی می توانید نسبت به دریافت نمونه کار رایگان انواع متون  به صورت آنلاین ، فوری ، تخصصی و دانشجویی در تارنمای اختصاصی موسسه ترجمه قلم طلایی اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *