قوانین و مقررات ترجمه متون

  • مقررات ترجمه  فارسی
  • مقررات ترجمه انگلیسی

مرکز آنلاین قلم طلایی به عنوان مجری معتبر و رسمی پروژه های غیر رسمی ، مطابق قوانین جاری و ساری کشور فعالیت می نماید (با رعایت مقررات ترجمه ). مرکز قلم طلایی دارای نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد .

در این بخش مفاد قوانین و مقررات ترجمه ، خبرنامه های مرتبط و متن مقررات تصویب شده مرتبط با خدمات آنلاین و تجارت الکترونیک منتشر می گردد .

  • مرکز قلم طلایی حق معرفی مشتریان و یا درج لوگوی مشتریان را به منظور معرفی وسعت سرویس رسانی و شفاف سازی جهت ایجاد تمایز مابین سایر مراکز را برای خود محق می داند و درج لوگو و آرم مشتریان طرف قرارداد با موسسه قلم طلایی و شرکت سهند داده صرفا به منظور معرفی وسعت خدمات و سطح سرویس رسانی می باشد و کاربردی دیگری نداشته و نخواهد داشت .

مرکز همواره حامی حقوق مشتریان بوده و در خصوص جلب رضایت کامل کاربران و مخاطبان خدمات تلاشی بی وقفه دارد.

مرکز قلم طلایی یک مجموعه کشوری با گستره نامحدود خدمات می باشد . ارائه  خدمات از راه دور در قانون مطابق چهارچوب تعریف شده می باشد . مرکز قلم طلایی سرویس ترجمه فارسی و انگلیسی را به صورت تخصصی ، فوری ، دانشجویی و آنلاین ارائه می نماید .

از سوی دیگر به منظور جذب ترافیک و کسب بهترین رتبه در بازار رقابتی ، با تمرکز بر روی پارامترهایی نظیر سرعت تحویل بالا ، تحویل ترجمه به صورت تایپ شده ، ویرایش و اعلام هزینه بسیار مناسب در تلاش هستیم تا مناسب ترین پیشنهاد را به منظور ارائه ترجمه انگلیسی ارائه دهیم .

به منظور مقایسه شرایط خدماتی مرکز قلم طلایی با سایر موسسات لطفا از بخش استعلام هزینه در وب سایت مرکز قلم طلایی بازدید نمایید .

مسئولین و دست اندرکاران مرکز

مدیریت مجموعه ای که سرویسی تخصصی را ارائه می نماید و از سویی اهدافی بسیار بزرگ در عرصه تجارت الکترونیک دارد می بایست توسط افرادی اجرایی گردد که از دانش و تخصص کافی برخوردار باشند .

پاسخگویی به تمامی سلایق ، جلب رضایت مشتریان ، مترجمین و نمایندگان و مدیریت صحیح پروژه های ترجمه انگلیسی و فارسی ، نیازمند حرفه ای گری در این عرصه می باشد . پرسنل و کادر خدماتی مرکز قلم طلایی همگی افرادی متخصص ، با دانش کاربردی و تعهدی مثال زدنی می باشند .

تمامی کسانی که در حوزه سرویس رسانی فعالیت می نمایند به خوبی بر این امر واقفند که پاسخگویی به کاربرانی که از سراسر کشور با یک موسسه در تماس می باشند حوصله ، دانش کافی ، ایده پردازی و نو آوری بالایی را می طلبد تا بتوان با هر سلیقه ای متناسب با سطح انتظارات کاربر همسو بود .

فناوری های به کار گرفته شده در ترجمه

مرکز همواره در تلاش است تا ساده ، سریع و کاربردی بودن خدمات ترجمه انگلیسی و فارسی را عملی نماید. بر همین اساس ، فناوری های و ابزارهای انتخابی موازی با همین خواسته انتخاب شده ، بهینه شده و پروسه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به کار گرفته می شوند .

سایت های بسیاری در حوزه ترجمه فعالیت می یابند برخی بسیار ساده و برخی بسیار پیچیده .

مرکز ترجمه وب سایتی پر محتوا دارد زیرا سوالات در خصوص خدمات ترجمه فوری و تخصصی بسیار است.

ترجمه فارسی به انگلیسی متن و ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی و فوری و دانشجویی در ترجمه آنلاین قلم طلایی ، مترجم آنلاین متن

اما از سوی دیگر ، سادگی در ارائه خدمات نیز رعایت گردیده است . بدون ثبت نام وارد می شوید فایل را ارسال می نمایید پیش فاکتوری ارسال می گردد که هزینه و زمان تحویل و تخفیف اعمال شده را اطلاع می دهد ، شما با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در خصوص پروژه ترجمه می توانید پلن های سایر مراکز را بررسی نمایید و در نهایت ، انتخابی صحیح و بهینه داشته باشید .

دلیل انتخاب سیستم خدماتی فعلی ترجمه

کاربران به دنبال سرعت و سادگی هستند . این یک اصل در ارائه خدمات آنلاین می باشد . ما به دور از پیچیدگی سیستم را به گونه ای تعریف و پیاده سازی نموده ایم که ترجمه انگلیسی به فارسی سریع و آسان قابل دریافت باشد .

صرفا ارسال متن ، حلقه اول آغاز یک پروسه کوتاه ، کارآمد و آنلاین می باشد. پس از آن هزینه و زمان و تخفیف اعلام گردیده و در صورت پرداخت هزینه ، ترجمه انگلیسی یا فارسی به صورت تایپ شده و ویرایش شده تحویل می گردد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *