تماس با ما

تماس با مرکز ترجمه

وب سایت ترجمه قلم طلایی به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید .

پاسخگویی به مکاتبات و پیام های واصله از سوی کاربران سریع و فوری می باشد .

سوالات ، مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در تمامی زمینه های مرتبط با خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و مرکز قلم طلایی ، از طریق این بخش طرح نمایید .

 • پشتیبانی تلفنی مرکز همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۰ شب فعال می باشد.
 • جهت ارتباط با موسسه می توانید از طریق تماس تلفنی، تکمیل فرم تماس با ما، چت متنی، چت صوتی، sms و ایمیل اقدام نمایید.

پس از دریافت پیام شما ، واحد مربوطه سریعا نسبت به بررسی درخواست و ارسال جوابیه از طریق ایمیل اقدام می نماید . در تکمیل فرم تماس با ما ، در صورتی که نیاز به ضمیمه نمودن فایل باشد می توانید فایل مورد نظرتان را ارسال نمایید . اطلاعات تماس با وب سایت آنلاین ، فوری ، تخصصی و دانشجویی در این بخش به صورت کامل درج گردیده است . مراجعه حضوری صرفا در دفاتر اعلامی موسسه امکان پذیر می باشد .

تماس با ما
جهت برقراری ارتباط با مرکز ترجمه، خواهشمندیم فرم ذیل را تکمیل نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی تان را اعلام نمایید.
لطفا شماره تماس تان را اعلام نمایید.
لطفا عنوان موضوع یا مساله مورد نظرتان را اعلام نمایید.
لطفا درخواست، موضوع یا مساله مورد نظرتان را به صورت کامل شرح دهید.
Max file size is 20 MB. می توانید در صورت نیاز فایل مرتبط با پیام تان را ارسال نمایید. حداکثر حجم فایل قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

در صورتی که ثبت سفارش نموده و فاکتور انگلیسی به فارسی و یا  فارسی به انگلیسی را دریافت نموده اید، با کلیک بر روی لینکی که مرکز به ایمیل تان ارسال نموده است نسبت به تکمیل فرم ” ثبت نهایی سفارش ترجمه” اقدام نمایید . هرگونه سوالی را در خصوص خدمات ترجمه در صورت فوری بودن از طریق برقراری تماس تلفنی طرح نمایید .

اطلاعات تماس با مرکز ترجمه

درج اطلاعات کامل تماس با موسسه ضروری می باشد . مرکز در تلاش است تا آسان ترین و سریع ترین شیوه های برقراری ارتباط را پیشنهاد نماید . هدف طرح سریع موارد و رسیدگی به درخواست های واصله می باشد .

اطلاعات تماس مرکز قلم طلایی به شرح زیر می باشد (خواهشمندیم در خصوص پاسخگویی تلفنی به بازه زمانی فعالیت مرکز در ایام هفته دقت نمایید ، در برخی ایام به دلیل ترافیک کاری بسیار سنگین ، پاسخگویی تلفنی در برخی ساعات غیر فعال می باشد ، در صورت عدم پاسخگویی در ساعاتی خاص  ،خواهشمندیم مجددا در تایم های دیگر با شماره های اعلام شده در این بخش تماس حاصل فرمایید .)

 • واحد ترجمه (پشتیبانی تلفنی + اس ام اس ) : ۰۹۰۲۵۹۱۸۹۸۹
 • پشتیبانی تلگرام (چت متنی و برقراری تماس صوتی) : ۰۹۰۲۵۹۱۸۹۸۹
 • دفتر مرکزی – پاسخگویی از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴ عصر : ۰۴۱ – ۳۴۷۷۹۹۵۳
 • ایمیل – واحد ترجمه :  olinkbox@gmail.com
 • آدرس وب سایت رسمی – اداری :  www.olink.ir
 • ایمیل واحد مدیریت مرکز (صرفا امور اداری) : info@Olink.ir
 • آدرس دفتر مرکزی : آذربایجان شرقی، تبریز، میدان منظریه، روبه رو استخر پاراالمپیک، پلاک ۲۴۹، طبقه دوم

مرکز قلم طلایی در حال وسعت فعالیت در بخش ترجمه بوده و با راه اندازی مجموعه سایت های ترجمه آنلاین در تلاش است تا به صورت بی وقفه از خدمات ترجمه تخصصی ، فوری ، آنلاین و دانشجویی پشتیبانی نماید .

ایام فعالیت مرکز ترجمه

مرکز قلم طلایی تعطیلی ندارد اما در بخش پاسخگویی تلفنی برخی ایام به دلیل ترافیک سنگین کاری ، امکان پاسخگویی مقطعی در برخی ساعات شبانه روز وجود نخواهد داشت .

خصوصا در ایامی که ترافیک کاری افزایش قابل توجهی دارد مرکز تمامی پرسنل را جهت مدیریت درخواست های واصله بسیج می نماید و پاسخگویی تلفنی در برخی ساعات غیر فعال خواهد بود .

ترافیک کاری مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قلم طلایی به شرح زیر می باشد :

فروردین : فعالیت ۵۰ % مترجمین

تیر : فعالیت ۹۹ % مترجمین

مهر : فعالیت ۴۵ % مترجمین

دی : فعالیت ۹۹ % مترجمین

اردیبهشت : فعالیت ۸۰ % مترجمین

مرداد : فعالیت ۹۹ % مترجمین

آبان : فعالیت ۸۰ % مترجمین

بهمن : فعالیت ۹۹ % مترجمین

خرداد : فعالیت ۹۹ % مترجمین

شهریور : فعالیت ۶۵ % مترجمین

آذر : فعالیت ۹۹ % مترجمین

اسفند : فعالیت ۹۹ % مترجمین

در ایامی که فعالیت مرکز افزایش بیش از ۸۵ درصدی دارد ، امکان برزو اختلال در پاسخگویی تلفنی وجود خواهد داشت ، در سایر موارد مرکز سریعا نسبت به ارسال پاسخ اقدام می نماید .

راهنمای پیگیری وضعیت ترجمه

جهت پیگیری وضعیت ترجمه ، پس از ثبت نهایی سفارش ، بر روی لینک ارسالی از سوی مرکز کلیک نمایید .

وضعیت درخواست در بخش مربوطه اعلام می گردد . در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته و خواهان دریافت گزارش در خصوص وضعیت درخواست ترجمه تان می باشید کافیست شماره فاکتور درخواست تان را به یکی از شماره های همراه اعلام شده SMS نمایید تا همکاران مستقر در مرکز سریعا نسبت به ارسال گزارش در خصوص وضعیت درخواست تان اقدام نمایند .

در صورتی که ترجمه را سریع تر از زمان اعلام شده در فاکتور ترجمه نیاز دارید خواهشمندیم از طریق یکی از کانال های ارتباطی اعلام شده ، زمان مورد نظر جهت دریافت ترجمه را اعلام نمایید .

در صورتی که هزینه ترجمه را پرداخت نموده اید ، فرم  ” ثبت نهایی سفارش ترجمه ” را تکمیل نمایید امور مالی مرکز  سریعا نسبت به ثبت درخواست ترجمه و ارسال گزارش وضعیت سفارش اقدام می نماید .

در روز و تاریخ اعلام شده ایمیل خود را بررسی نموده و ترجمه متن انگلیسی یا فارسی مورد نظرتان را به صورت تایپ شده و ویرایش شده دریافت نمایید .

24 دیدگاه

 1. با سلام من قصد دارم به عنوان مترجم شروع به کار کنم. آیا آزمون استخدامی شما همان پانزده متن انگلیسی و فارسی است که جهت ترجمه در سایت قرار دارند؟

 2. در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ساعت ۲۱:۵۰:۳۵ مبلغ ۱۰۸۱۵۲۶ ریال بابت هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی توسط کارت توسعه تعاون به شماره ۵۰۲۹۰۸۱۰۲۱۱۰۶۴۶۹ از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت، پرداخت گردید. اما ایمیلی برای بنده ارسال نشد. علت چیست؟؟؟

 3. سلام.من می خوام در زمینه ترجمه با شما همکاری داشته باشم فقط یه سوالی که دارم این هست که آیا آزمون به صورت حضوری گرفته می شه یا آنلابن ؟ چون به صورت حضوری برام امکان پذیر نیست.

   • سلام
    معمولا چند روز طول میکشه تا جواب کسانی که برای استخدامی ترجمه فرم پر کردند، را بدید؟؟
    اخه بعد از ثبت مشخصات نوشته بود که تا ۲۴ ساعت اما من الان بعد از یک هفته هنوز چیزی از طرف شرکت دریافت نکرده‌ام.

     • سلام. تعیین هزینه ترجمه و زمان تحویل آن بر اساس تعداد کلمات متن می باشد. خواهشمندیم جهت اطلاع از هزینه ترجمه، تاریخ تحویل ترجمه و سرعت تحویل، متن مورد نظرتان را از طریق سایت مرکز ترجمه، ایمیل مرکز و یا تلگرام مرکز ترجمه، ارسال نمایید. استعلام هزینه فوری و رایگان و به تعداد نامحدود قابل انجام است.

 4. نوع تراکنش: خرید اینترنتی
  زمان انجام تراکنش: ۱۲:۵۵:۰۹ ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
  شماره پایانه: ۱۴۴۸۱۸۲
  بانک صادر کننده: بانك سامان
  شماره کارت: ۰۴۳۲******۶۲۱۹۸۶
  شماره پیگیری: ۳۷۷۳۱۵
  شماره مرجع: ۱۱۹۲۶۲۳۷۷۳۱۵
  مبلغ: ۸۱۵۱۷۸
  به پرداخت ملت – ۲۷۳۱۲۷۳۱-۰۲

 5. سلام من چند تا مقاله در زمینه BIG DATA دارم و می خوام ترجمه کنم و هم می خوام حق الزحمه ترجمه هر کدام رو جدا گونه بدونم هم در حالت عادی و هم در حالت فوری – ضمنن دانشجو هستم و می خوام با تعرفه دانشجویی محاسبه بفرمایید – از داخل سایت امکان ارسال همه مفالات نیست به کدام EMAIL ارسال کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *