نمایندگی

اخذ نمایندگی ترجمه

در حال حاضر ظرفیت خدماتی تکمیل گردیده و امتیاز نمایندگی جدید اعطا نمی گردد .

اخذ نمایندگی مرکز سهل و در عین حال سریع می باشد .

جهت اخذ نمایندگی صرفا تامین کاری در حوزه ترجمه کافی بوده و نحوه فعالیت نمایندگان متناسب با شرایط هر نماینده خواهد بود . در صورتی که نمایندگان دفتر و یا مکان خاصی جهت فعالیت ندارند می بایست حدالامکان وب سایت اینترنتی داشته و نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت نمایند .

 • (در صورت نیاز مرکز قلم طلایی نسبت به راه اندازی وب سایت نمایندگان اقدام خواهد نمود- توضیحات تکمیلی در همین بخش به اطلاع نمایندگان خواهد رسید ، جهت اخذ نماد اعتماد نیازی به ثبت شرکت و یا اجاره دفتر و یا تملک مکان نمی باشد و طی پروسه اخذ نماد اعتماد کافی خواهد بود . برای نمایندگان آقا ، داشتن کارت پایان خدمت الزامی می باشد)

. مرکز قلم طلایی به عنوان مجری معتبر و فعال در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی فعالیت می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ نمایندگی خدمات ترجمه تخصصی قلم طلایی این بخش را به صورت کامل مطالعه نمایید .

دارالترجمه قلم طلایی از تمامی شهرهای کشور نماینده خدمات ترجمه جذب می نماید . نمایندگان خدمات به راحتی می توانند بدون نیاز به تجهیزات فنی ، دانش فنی خاص و … نسبت به ارائه سرویس تخصصی اقدام نمایند .

تسهیلاتی که برای همکاران و نمایندگان موسسه ارائه گردیده است سبب می شود تا کاربران دریافت خدمات با استفاده از پنل نمایندگان را ترجیح دهند . تعرفه ای که برای همکاران اعلام می گردد تفاوت فاحشی با تعرفه متعارف کشوری دارد .

شرایط اخذ نمایندگی ترجمه

اخذ نمایندگی ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به دور از پیچیدگی بوده و بسیار ساده می باشد .

تمامی مسئولیت های مرتبط با سرویس فوری ،تخصصی و آنلاین بر عهده مرکز قلم طلایی می باشد و نمایندگان صرفا به عنوان کارگزار نقش آفرینی می نمایند .

به دلیل حسایت خدمات تخصصی انگلیسی و فارسی ، مرکز می بایست تمامی پروسه را رصد نموده و نسبت به مدیریت زمان و هزینه اقدام نماید . در خصوص نحوه همکاری نمایندگان ، پس از تکمیل فرم همکاری و اخذ نمایندگی ، دفترچه راهنما به ایمیل نمایندگان ارسال خواهد شد . پیش شرط های اخذ نمایندگی عبارتند از :

 • فعالیت مداوم و تامین ترافیک کاری لازم
 • راهنمایی دقیق مشتریان جهت ثبت درخواست
 • پرداخت فوری و نقدی مبالغ اعلامی و مورد پذیرش مشتریان
 • حفظ اسرار همکاری و جلوگیری از انتشار اطلاعات و متون
 • حمایت از حقوق موسسه و مشتریان و اعلام هزینه معقول منطقی
 • پذیرش و پایبندی به قوانین و مقررات حقوقی موسسه قلم طلایی
 • اعلام شماره ثابت ، اعلام آدرس پستی و یا اعلام آدرس وب سایت فعال
 • عدم سوء استفاده از عنوان و نام موسسه قلم طلایی در فعالیت های مرتبط
 • برقراری تعامل پایدار با مرکز ترجمه و پاسخگویی سریع و منظم به مکاتبات
 • عدم فروش و یا انتشار غیر قانونی متون انگلیسی و فارسی به هر نحو وهر بازه زمانی
 • برخورد مناسب با ارباب رجوع ، حفظ حرمت مشتری و احترام به نیازها و درخواست های مشتری
 • عدم تبلیغ نادرست در خصوص مرکز قلم طلایی ، مترجمین ، کاربران ، مشتریان و موسسات وابسته

مرکز قلم طلایی فعالیت نمایندگان را رصد نموده و با دریافت بازخورد نظرات مشتریان و کاربرانی که به صورت مستقیم با نمایندگان مرکز در ارتباط می باشند نسبت به ارزیابی راندمان کاری نمایندگان گرامی اقدام می نماید.

مرکز با افزایش درصد همکاری نمایندگان متعهد و حذف امتیاز نمایندگی نمایندگان متخلف ، بستری امن و پایدار را جهت ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به صورت تخصصی فراهم نموده است .

ثبت درخواست اخذ نمایندگی

 • جهت دریافت برگه نمایندگی خواهشمندیم فرم زیرا را تکمیل نمایید .

در تکمیل اطلاعات نهایت دقت را مبذول داشته و از وارد نمودن اطلاعات نادرست خودداری نمایید . برگه نمایندگی بر اساس اطلاعات اعلام شده صادر گردیده و در صورت مشاهده مغایرت ، برگه نمایندگی ازدرجه اعتبار ساقط خواهد شد. برگه نمایندگی در بازه زمانی ۲۴ ساعته از طریق ایمیل تحویل خواهد شد .

برگه نمایندگی می بایست همواره ضمیمه فایل ارسالی جهت برگردان باشد بنابراین در حفظ برگه نمایندگی دقت لازمه را مبذول دارید .

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل تان ، شناسه هویتی شماست ، برگردان متون صرفا به ایمیل اعلامی در این فرم تحویل گردیده و مکاتبات نیز منحصرا با آدرس ایمیل های اعلامی در این فرم خواهد بود .

ضمیمه نمودن اسکن کارت ملی با ابعاد مناسب برای تمامی نمایندگان مرکز الزامی می باشد . مرکز تمامی اطلاعات حقوقی را در سایت موسسه وارد نموده است و مطابق قانون تجارت الکترونیک می بایست هویت نمایندگان مرکز مطابق اسناد ارائه شده احراز گردد .

اعطای برگ نمایندگی به دلیل طی مراحل اداری ، هزینه بر بوده و نرخ مصوب موسسه جهت اعطای نمایندگی از تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱ ، مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰ ریال می باشد که بایستی به حساب مرکز پرداخت گردیده و فرم ذیل جهت سیر مراحل اداری طی گردد .

در صورتی که فعالیت نمایندگی در حد قابل قبول باشد ، مبلغ دریافت شده به عنوان کارمزد ، به عنوان هدیه در سفارش های ثبت شده استرداد خواهد گردید .

بانک

ش حساب

ش کارت ۱۶ رقمی

شماره شبا

ملت

۲۱۲۰۸۳۹۸۵۴

۶۱۰۴۳۳۷۰۹۲۲۲۲۵۲۸

IR610120020000002120839854

سامان

۱/۱۰۵۷۵۲۵/۸۰۰/۹۶۰۳

۶۲۱۹۸۶۱۰۰۵۶۸۶۴۸۹

IR640560960380000107525001

صاحب حساب

حساب بانکی موسسه بنام مهندس babak amani می باشد.

پس از پرداخت هزینه ، شماره ارجاع یا پیگیری را یادداشت نموده و در فرم زیر وارد نمایید .

صرفا به درخواست هایی ترتیب اثر داده خواهد شد که اطلاعات و مدارک خواسته شده به صورت صحیح و کامل ارائه گردیده و هزینه خدمات اداری پرداخت گردیده باشد . در صورت بروز مشکل مراتب را از طریق بخش ” تماس با ما ” و یا برقراری تماس تلفنی با شماره های اعلامی در میان گذارید .

[customcontact form=8]

یکی از مزیت های رقابتی مرکز قلم طلایی نسبت به سایر موسسات و مراکز ، هزینه های بسیار مناسب و دانشجویی خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی می باشد .

با بررسی جزئی و مطالعه محتوای سایر سایت های فعال در حوزه ترجمه یا مراکز فعال در سطح شهرها و شهرستان ها به راحتی می توانید تفاوت فاحشی را در هزینه های اعلامی مشاهده نمایید .

تمامی خدمات ارائه شده در قالب سرویس های آنلاین در موسسه تخصصی قلم طلایی ، تحت قوانین و مقررات و ضوابط تعریف شده و مندرج در وب سایت GOLDEN PEN می باشد .

101 102 103 104 105

مرکز ترجمه قلم طلایی به عنوان نهادی معتبر و رسمی فعالیت نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد.

تمامی مسئولیت های مرتبط با درخواست های ترجمه ، متوجه مرکز می باشد و نمایندگان صرفا پل ارتباطی مابین مشتریان و مرکز خدماتی می باشند .

شرایط نمایندگی و سیستم خدماتی به گونه ای پایه ریزی شده است که مشتریان رغبت بیشتری به دریافت خدمات ترجمه از طریق نمایندگی ها داشته باشند.

تفاوت تعرفه خدمات مرکز ترجمه و تعرفه ارائه شده در پنل نمایندگی قابل توجه بوده و نمایندگان می بایست در خصوص تبلیغات مناسب و جذب ترافیک کاری لازم اقدام نمایند .

تعرفه همکاری نمایندگی ترجمه

تعیین تعرفه همکاری در بازار پر تلاطم ترجمه کشور در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ، دشوار است. زیرا می بایست توازنی مابین خواست های مشتری ، مترجم ، نماینده و مرکز برقرار نمود .

 • هزینه  اعلام شده جهت ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با درنظر گرفتن ترافیک ترجمه تخصصی در مرکز تعیین می شود .
 • واحد انفورماتیک مرکز با جمع آوری داده های مورد نیاز ، مرکز ترجمه را در خصوص تعیین دقیق هزینه ها و تعرفه ترجمه پشتیبانی می نماید.
 • تعرفه همکاری بسیار مناسب بوده و مرز سود بسیار مناسبی را در اختیار نمایندگان می گذارد .
 • تعرفه همکاری به صورت معمول در بازار ترجمه کشور با هزینه پایه ترجمه در سایر وب سایت های ترجمه برابری دارد بنابراین مزیتی کاملا رقابتی می باشد .
 • از سوی دیگر ، کیفیت بالای ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ارائه شده و تعداد کثیر مترجمین موسسه سبب شده است تا مرکز تبدیل به مجموعه ای کارآمد گردیده و همکاری نمایندگان کشوری بیش از پیش مستحکم گردد .

فعالیت پایدار و با ثبات مرکز ترجمه سبب گردیده است تا تعداد نمایندگان از ۵ نماینده در سال ۱۳۸۵ به ۴۸ نماینده در سال ۱۳۹۲ افزایش یابد (تعداد درخواست های نمایندگی بسیار است ، مرکز صرفا به درخواست هایی ترتیب اثر خواهد که متقاضی اعتبار و صلاحیت لازمه را دارا باشد).

اعطای نمایندگی فیزیکی ترجمه

اعطای نمایندگی فیزیک ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در تمامی شهرهای کشور امکان پذیر می باشد . آدرس و اطلاعات تماس نمایندگان برتر مرکز ترجمه در وب سایت مرکز ترجمه درج می گردد تا مشتریان مرکز ترجمه در صورت نیاز به منظور با هدف جلب اعتماد به نمایندگان مورد تایید مرکز ترجمه تخصصی و آنلاین قلم طلایی مراجعه نمایند .

نمایندگانی که در مراکز استان ها فعالیت می نمایند می بایست از ترافیک کاری لازم در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی برخوردار باشند تا نسبت به درج اطلاعات شان در وب سایت ترجمه تخصصی و انلاین قلم طلایی اقدام گردد . نمایندگان فیزیکی مرکز می بایست امکانات لازم جهت پذیرش حضوری مشتریان را دارا بوده و در خصوص تبلیغات خود ابزار لازم را در اختیار داشته باشند .

مرکز به صورت تصادفی از میان انبوه مشتریان در بانک اطلاعاتی خود دعوت می نماید تا از نمایندگی فیزیکی بازدید نموده و نظر خود را در خصوص خدمات ارائه شده و نحوه برخورد با مشتری و سرعت عمل نماینده خدمات ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی ، اعلام نمایند . بنابراین ، نمایندگانی که به صورت فیزیکی فعالیت می نمایند می بایست از توانایی لازم در مدیریت خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برخوردار باشند .

اعطای نمایندگی آنلاین ترجمه

اعطای نمایندگی آنلاین ترجمه سریع می باشد . جهت دریافت نمایندگی خدمات ترجمه به صورت آنلاین (در قالب وب سایت و یا وبلاگ) خواهشمندیم فرم ثبت ثبت درخواست اخذ نمایندگی را تکمیل نمایید . هزینه پروژه بسیار بسیار مناسب بوده و در سطح کشور رقابتی می باشد .

ترجمه با تخفیف ۲۲ تا ۴۵ درصد ، به صورت تخصصی ارائه گردیده و تمامی پروژه های انجام شده در مرکز قلم طلایی به صورت تایپ شده و ویرایش شده تحویل  می گردند .

مرکز به صورت کامل کیفیت پروژه را تضمین می نماید . مبلغ واریز شده به حساب مرکز قلم طلایی تا ۱۵ روز پس از تحویل پروژه ترجمه در حساب مرکز بلوکه می باشد و صرفا به عنوان ضمانت اجرای پروژه دریافت می گردد .

مرکز قلم طلایی به عنوان مجموعه ای کشوری با بیش از ۱۲۰۰ مترجم زبده در تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی ، نهادی توانمند در  عرصه ترجمه تخصصی و فوری می باشد .

عملکرد مرکز از سال ۱۳۸۵ (سال آغاز فعالیت رسمی مرکز  در حوزه برگردان متن ) و بازخورد نظرات مشتریان در وب سایت مرکز ترجمه و سایر وب سایت های اینترنتی نشان دهنده اقتدار و توانمندی این مرکز در پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازها و سلایق مختلف و متنوع مشتریان می باشد.

رضایت نمایندگان خدمات ترجمه

یکی از مهم ترین مسائلی که در خصوص نمایندگی مرکز در کانون توجه مرکز قلم طلایی قرار دارد میزان رضایت نمایندگان می باشد . نمایندگان مرکز در پی همکاری با موسسه یا دارالترجمه ای می باشند که توانایی پاسخگویی به هرنیاز و سلیقه ای در حوزه ترجمه را داشته باشد.

مرکز قلم طلایی ارزش بسیاری برای همکاران ، مشتریان ،کاربران و نمایندگان خود قائل است. ماورای مسائل مادی ، هدف جلب رضایت مشتری ، مترجم و نماینده می باشد .

برقراری تعادل در این تعامل تجاری نیازمند در اختیار داشتن توانایی مدیریت بالا دارد که چندین سال فعالیت مستمر و پایدار نشان دهنده توانایی مرکز قلم طلایی در حفظ بازار ترجمه و جلب رضایت همکاران بوده است.

در طول سال های فعالیت مرکز ، رقبای بسیاری وارد صحنه شده اند اما فعالیت شان در عرصه فعالیت وب توفیق چندانی نداشته و در مدتی کوتاه میدان را ترک نموده اند .

نوع سرویس

سرعت تحویل

بازه زمانی تحویل

انگلیسی به فارسی

ENGLISH TO PERSIAN

تحویل فوری (تیم )

برگردان متن تا ۴۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

تحویل عادی (یک مترجم)

برگردان متن تا ۲۲۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

تحویل طلایی (یک استاد)

برگردان متن تا ۱۵۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

فارسی به انگلیسی

PERSIAN TO ENGLISH

تحویل فوری (تیمی)

برگردان متن تا ۳۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

تحویل عادی (یک مترجم)

برگردان متن تا ۲۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

تحویل طلایی (یک استاد)

برگردان متن تا ۱۵۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت

ترجمه پروسه ای فرسایشی و بسیار دشوار است . زیرا در ارائه ترجمه ای معتبر و مستند فاکتورهای بسیاری دخیل می باشند که مهم ترین آن ها زمینه تخصصی متن ، سطح سواد و آگاهی مشتری در خصوص برگردان متن و زبان انگلیسی و رشته تخصصی ، مدت زمان تحویل پروژه ، میزان دانش و تخصص مترجم ، حجم پروژه و … می باشند .

بنابراین به منظور ارائه ترجمه ای معتبر می بایست تمامی شرایط فوق را در نظر داشت. در صورتی که تعداد درخواست های مرکزی افزایش یابد و نتواند پاسخگوی هجمه درخواست های ترجمه تخصصی باشد به زودی حذف خواهد شد .

مرکز قلم طلایی با تامین نیروی انسانی لازم و کافی ، توانسته است دشوارترین پروژه های برگردان تخصصی را در بخش انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مدیریت نماید.

حمایت حقوقی از نمایندگان ترجمه

مرکز مسئولیت خدمات برگردان متن را می پذیرد . مجموعه قلم طلایی به عنوان مجری پروژه ترجمه شناخته شده و نماینده مرکز صرفا در قالب معرف مجموعه فعالیت می نماید .

مرکز مجموعه ای کارکشته با سابقه کاری درخشان در حوزه ترجمه می باشد . از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۲/۸/۱ بیش از ۱۶۰۰۰ کاربر از خدمات ترجمه  استفاده نموده اند که در این بین صرفا ۰٫۰۱ درصد ثبت اعتراض نسبت به کیفیت پروژه و یا تاخیر در تحویل بوده است که در تمامی موارد فوق مرکز با وساطت و جلب رضایت مشتری نسبت به رفع مشکلات اقدام نموده است .

مرکز قلم طلایی نمایندگان خدمات برگردان متن را تحت پوشش خود قرار داده و به عنوان حامی حقوقی مترجمین نسبت به ارائه سرویس تخصصی و دانشجویی اقدام می نماید .

نمایندگان مرکز ترجمه صرفا وظیفه معرفی و اعلام هزینه پروژه را بر عهده دارند و مابقی پروسه برگردان متون انگلیسی و فارسی بر عهده مرکز قلم طلایی می باشد .

ارائه برگردان تخصصی و رعایت زمانبندی

 • برگردان متن

پرسنل بخش پشتیبانی با تبحری که در بخش بازاریابی و روانشناسی فروش و مدیریت ارتباط با مشتری دارا می باشند در پیچیده ترین شرایط ممکن نسبت به جلب رضایت مشتری اقدام می نمایند .

ترجمه خدمتی سلیقه ای است و مشتریان نیز از قشرهای مختلف علمی و فرهنگی می باشند . تعامل صحیح و اصولی با تمامی کاربران نیازمند شکیبایی بسیار و رعایت حقوق مصرف کننده می باشد.

ثبت درخواست : مختص نمایندگان

در صورت نیاز ، جهت دریافت فاکتور و استعلام هزینه و زمان تحویل ، می توانید با تکمیل فرم زیر ، نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایید .

در صورت نیاز ، با توجه به حجم متن انگلیسی و فارسی ، جهت دریافت مشورت و یا تخفیف هزینه از طریق بخش ” تماس با ما ” در وب سایت مرکز اقدام نموده و یا با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *