خدمات دانشگاهی

سایر خدمات تخصصی مجموعه قلم طلایی»  کاربران همواره با طرح نیازها و سطح انتظارات مجموعه را در میسر سرویس رسانی بهینه و کاربردی راهنمایی می نمایند .

مرکز ترجمه تخصصی قلم طلایی در ابتدا ، تمرکز بر ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی را با ویژگی هایی نظیر تخصصی ، آنلاین ، فوری و دانشجویی بودن را رکن اصلی فعالیت خود تعیین کرده بود. اما به مرور و با دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران ، با وسعت شاخه های خدماتی ، سایر خدمات تخصصی ، دانشجویی ، فرهنگی و علمی را در سبد خدماتی خود معرفی نمود .

در حال حاضر سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ویرایش تخصصی انگلیسی ، ویرایش تخصصی فارسی ، تایپ متن فارسی ، تایپ متن انگلیسی ، خلاصه نویسی متن فارسی ، خلاصه نویسی متن انگلیسی ، ارائه پاورپوینت انگلیسی (دانشجویی – شرکتی)، ارائه پاورپوینت فارسی (دانشجویی – شرکتی) ، سرویس Rewording  و Rephrasing تخصصی انگلیسی و فارسی با تضمین کیفیت خدمات ارائه می شود .

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را ثبت نموده و نوع سرویس مورد نظرتان را در فرم مشخص نمایید :

استعلام هزینه ترجمه
لطفا جهت اطلاع از هزینه انجام پروژه، تاریخ تحویل پروژه و میزان تخفیف تخصیص یافته، این فرم را تکمیل نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اعلام نمایید.
لطفا شماره تلفن همراه خود را اعلام نمایید.
لطفا رشته دانشگاهی مرتبط با پروژه ارسالی تان را اعلام نمایید.
لطفا سرویس مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
لطفا میزان فوریت پروژه را اعلام نمایید.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
لطفا توضیحات و نکات مرتبط با درخواست تان را در صورت نیاز جهت طرح، به صورت کامل شرح نمایید.

جهت ثبت درخواست ، از بخش مختص به هر سرویس در وب سایت مرکز آنلاین ، معتبر ، تخصصی و دانشجویی قلم طلایی بازدید نمایید .

ویرایش تخصصی ترجمه

ویرایش متون به صورت تخصصی بخشی از تخصص مترجمین و ویراستاران بخش فارسی به انگلیسی می باشد . لازم به ذکر می باشد به منظور ارائه بهترین ویرایش انگلیسی ارسال متن فارسی الزامی است . بخش اعظمی از متون ارسالی در بخش ویرایش انگلیسی مملو از ایراد بوده و صرفا ویراستار و یا مترجمی توانایی رفع نقص متن را خواهد داشت که ازتجربه کاری لازم در این حوزه برخوردار است .

ویرایش متن

بسیاری از متون ارسالی جهت ویرایش توسط مشتریان از فارسی به انگلیسی ترجمه می شوند و در اکثر موارد ایرادات جدی به پروژه ارائه شده وارد می گردد . برخی مشتریان نیز پس از ارسال پروژه فارسی به انگلیسی خود برای مجلات ، ژورنال ها و … با رد مقاله و یا متن روبه رو خواهند بود که در اینگونه موارد ، نیاز به ویرایش تخصصی متن انگلیسی را مبرم دانسته و از خدمات تخصصی بخش ویرایش انگلیسی بهره می گیرند .

ویرایش تخصصی فارسی

 ویرایش تخصصی فارسی ، سرویسی است که ترافیک کاری پایینی دارد و اکثرا مواردی که مرتبط با ترجمه می شود در این بخش رسیدگی می گردد .

دراکثر موارد ، متن ترجمه شده توسط نرم افزار جهت ویرایش فارسی ارسال می شود که لازم است در این بخش به این واقعیت اشاره نماییم که ” نرم افزار یا ماشین قادر به برگردان و بیان مقصد و مفهوم و معنای واقعی و حقیقی نویسنده متن نمی باشد و صرفا یک مترجم با در نظر گرفتن فاکتورهایی نظیر تشیبه ف استعاره ، کنایه و … و بر اساس حسیات ، می تواند معنا و مفهوم را درک کرده و با ادبیاتی دلنشین و شیوا به فارسی به خط تحریر درآورد .

بنابراین ارسال چنین متونی در زمره ویرایش فارسی نبوده و سرویس ترجمه انگلیسی  محسوب می شود که در اینگونه موارد ، مرکز ترجمه نسبت به اطلاع رسانی و اعلام وضعیت درخواست اقدام می نماید و سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی را به عنوان راه حل کاربردی پیشنهاد می نماید .

تایپ متن فارسی

سرویس تایپ ، خصوصا در بخش فارسی طرفداران بسیاری دارد . تایپ متون دست نوشت عمده ترین مورد ثبت شده به عنوان سفارش تایپ در این بخش می باشد .

مترجمین مرکز ترجمه تخصصی و آنلاین قلم طلایی با تسلط کامل به تایپ به عنوان تایپیست حرفه ای فعالیت نموده و در مدت زمانی بسیار کوتاه سریع تر از نوشتار دستی ، متون مورد نظر را در تمامی رشته های تخصصی (به استثنای درج کاراکترها و سمبل های خاص که نیاز به صرف زمان بیشتری دارد ) تایپ نموده و با یک بار بازبینی و رفع نقص احتمالی تحویل می نمایند .

ترجمه تخصصی فوری دانشجویی انگلیسی فارسی قلم طلایی

اتحادیه چاپ خانه داران و صنوف تابعه هر سال ، تعرفه خدمات تایپ را برای متون مختلف و محتوای غیر متنی اعلام نماید که در وب سایت ترجمه  فارسی و  انگلیسی قلم طلایی ، نرخ خدماتی سال ۱۳۹۲ اعلام گردیده است .

جهت مطالعه بخش فوق ، از بخش اخبار وب سایت ترجمه آنلاین ، تخصصی و فوری قلم طلایی بازدید نمایید .

تایپ متن

 تایپ متن ، صرفا در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مورد نیاز می باشد و در برخی موارد شامل تایپ متون چاپی می شود که نسخه دیجیتالی متون فوق در دسترس نبوده و نیاز است تا محتوای چاپی به صورت دیجیتال ارائه گردد .

در این گونه موارد مرکز ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی قلم طلایی با در اختیار داشتن اکیپی متخصص ، نسبت به تایپ سریع متن انگلیسی با هر مضمون و محتوایی (اعم از فرمول ، اشکال ، جدول ، نمودار ، چارپ و …) اقدام می نماید .

تایپ متن انگلیسی و تایپ متن فارسی

تعرفه خدمات تایپ مطابق نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه چاپ خانه داران و صنوف تابعه اعلام می گردد . تایپ متن انگلیسی همانند تایپ متن فارسی از سرعت بسیاری بالایی برخوردار بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پروژه تایپ متون انگلیسی با تخفیف ویژه اقدام می گردد .

با توجه به دانشجویی پروژه های تایپ شده و حجم پروژه ، تخفیف ویژه برای خدمات تایپ فوری ، در نظر گرفته خواهد شد .

خلاصه نویسی متن فارسی

 خلاصه نویسی متن فارسی یک سرویس کاربردی خصوصا برای دانشجویان ، اساتید و محققینی است که خواهان دریافت محتوا و مفهوم اصلی و عصاره مطلب در مدت زمانی بسیار کوتاه می باشند .

ارائه چکیده گیرا و تخصصی نیازمند در اختیار داشتن تجربه و تخصص لازم در زمینه خلاصه نویسی است و از سویی خلاصه نویسی بایستی با رشته تخصصی متن در ارتباط بوده و با دانش کافی ، حذفیات و محتوای کلیدی و اصلی متن را به صورت دقیق مشخص نماید به گونه ای که خواننده با مطالعه متن خلاصه شده تسلط کامل و اشراف لازم را بر موضوع و مضمون مورد نظر داشته باشد .

خلاصه نویسی متن انگلیسی و فارسی

تعرفه خلاصه نویسی به عنوان درصدی از سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی محاسبه می شود از سوی دیگر با در نظر گرفتن سهولت خلاصه نویسی متن فارسی نسبت به خلاصه نویسی متن ، تخفیف ویژه برای این بخش در نظر گرفته می شود .

خلاصه نویسی متن انگلیسی

 خلاصه نویسی متن ترافیک بالایی دارد و دلیل آن نیز نگارش تعداد کثیری مقاله به زبان فارسی و انگلیسی می باشد . بسیاری از دانشجویان چندین مقاله را مطالعه نموده و مقاله ای را به رشته تحریر در می آورند .

در این بین ، به منظور صرفه جویی در زمان ، بخشی از پروسه توسط مرکز ترجمه انگلیسی  و ترجمه فارسی قلم طلایی انجام می شود . خلاصه نویسی متن صرفا توسط ویراستاران و مترجمینی انجام می شود که در بخش ترجمه فارسی به انگلیسی فعالیت داشته و صلاحیت آن ها محرز گردیده است زیرا خلاصه نویسی منحصرا زمانی امکان پذیر است که مجری پروژه خلاصه نویسی متن انگلیسی اشراف کامل و تام به موضوع داشته باشد و از سویی با در اختیار داشتن دانش کافی و آشنایی کامل با زبان ، دقیقا محتوا و مفهومی را مورد اشاره قرار دهد که شالوده و شهد مطلب باشد .

خلاصه نویسی با تضمین کیفیت خدمات از سوی مرکز ترجمه معتبر قلم طلایی ارائه می گردد .

ارائه پاورپوینت انگلیسی (دانشجویی – شرکتی)

 ارائه پارپوینت انگلیسی به عنوان پروژه ای شرکتی محسوب می شود زیرا اکثر دانشجویان ارائه خود را به زبان فارسی ارائه می نمایند و صرفا شرکت های طرف قرارداد با مجموعه کشوری قلم طلایی از سرویس تهیه و ارائه پاورپوینت استفاده می نمایند .

ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی

ارائه پاورپوینت نیازمند سناریونویسی بر اساس فاکتورهایی نظیر مهلت ارائه، سطح معلومات مخاطبان ، حجم محتوا و … است که پروسه ای دشوار بوده و صرفا متخصصین این بخش ، توانایی مدیریت پروژه و ارائه ماحصلی مستند به عنوان پاورپوینت انگلیسی را در اختیار دارند .

ارائه پاورپوینت فارسی (دانشجویی – شرکتی)

پاورپوینت سرویسی کلیدی برای دانشجویان محسوب می گردد خصوصا در پایان ترم ، نیاز است تا واحد درسی خود و پروژه انتخابی شان را در قالب پاورپوینت ارائه نمایند و یا مقاله خود را به صورت پاورپوینت تهیه نموده و تحویل استاد مربوطه دهند .

این سرویس با سرعت تحویل بالا ، با هر نوع سلیقه و نیازی همخوانی داشته و اکیپ تدوین و طراحی با تسلط و اشراف کامل بر سرویس فوق ، با بهره گیری از جدیدترین ابزارها و متدهای مطرح در این بخش ، فایل پاورپوینت مورد نظر دانشجویان را در موعد اعلامی تحویل می نمایند .

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *