طراحی پاورپوینت انگلیسی

پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی » پاورپوینت یک ابزار بسیار مهم و ارزشمند جهت انتقال مفاهیم به مخاطبان است . ارزش بالایی داشته و کاربردی است اما داشتن ارائه ای مناسب نیازمند بهره گیری از تجربه و توانمندی اهل فن است چرا که قدرت بیان مهم ترین عامل در موفقیت و مقبولیت یک ارائه می باشد .

تهیه پاورپوینت تخصصی انگلیسی در مرکز ترجمه  قلم طلایی ارائه می گردد .

سرعت تحویل پاورپوینت بالا بوده و برای هردو بخش ترجمه پس از تحویل پروژه، پاورپوینت متن انگلیسی یا فارسی تهیه شده و ارسال می شود .

در صورت درخواست کاربرو یا مشتری افکت ها ، تصاویر و صوت متناسب با ماهیت و محتوای متن ENGLISH یا متن PERSIAN در پاورپوینت به کار می رود .

هزینه پاورپوینت نیز به دلیل دانشجویی بودن سرویس فوق پایین بوده و تخفیف ویژه دانشجویی برای پاورپوینت های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی لحاظ می گردد .

پاورپوینت POWERPOINT سرویسی کلیدی و ارزشمند است که در صورت اجرای تخصصی پروژه ، چندین برابر هزینه و زمان صرف شده ، ارزش مادی و معنوی خواهد داشت .

سرعت تحویل پاورپوینت POWERPOINT ENGLISH

سرعت تحویل پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی بستگی حجم پروژه ، زمان مورد نظر جهت ارائه ، رشته تخصصی و درخواست های سفارشی سازی مشتری دارد .

در حالت کلی پاورپوینت POWERPOINT ترجمه PERSIAN به ENGLISH  با دو سرعت تحویل فوری و عادی انجام شده و ارسال می گردد .

البته با توجه به نیاز مخاطبان امکان تسریع در تحویل پروژه پاورپوینت POWERPOINT متون ENGLISH و فارسی وجود دارد اما در حالت کلی با توجه به تعداد نیروی فعال در بخش تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT فارسی و ENGLISH ، زمانبندی بر حسب تعداد اسلاید مورد نیاز مشتری در پاورپوینت POWERPOINT از ۲ روز تا ۵ روز متغیر می باشد .

ترجمه انگلیسی به فارسی

عموما در فصول پر کار نظیر پاییز و زمستان به دلیل کثرت تعداد درخواست های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و از سویی کثرت تعداد درخواست های پاورپوینت POWERPOINT ، ترافیک در این بخش سنگین بوده و امکان بروز تاخیر در تحویل پروژه ها وجود دارد. توصیه می شود با برنامه ریزی دقیق در مناسب ترین از خدمات پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی مرکز ترجمه  قلم طلایی استفاده نمایید .

ترجمه فارسی به انگلیسی

در صورت درخواست مشتری ، دانشجو ،کاربر و یا استاد امکان تحویل پاورپوینت POWERPOINT فارسی و انگلیسی در یک روز نیز مهیا گردیده است .

تخمین هزینه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی

هزینه تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با توجه به سرعت و تحویل پروژه ، رشته یا زمینه تخصصی ، بهره گیری از تصاویر و افکت ها و … متغیر می باشد و با در نظر گرفتن دانشجویی بودن سرویس فوق سعی بر این بوده است تا هزینه ای منصفانه و معقول برای ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و تهیه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی در نظر گرفته شود .

بنابراین ظرف محاسبه یا واحد محاسبه هزینه تهیه و ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی و فارسی بر حسب اسلاید می باشد .

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی

هرچه تعداد اسلاید های یک پاورپوینت کمتر باشد به همان میزان هزینه کمتر خواهد بود و با توجه به افزایش تعداد اسلاید ها تخفیف ویژه دانشجویی تا سقف ماکزیموم ۳۵ درصد برای پروژه های انگلیسی و فارسی دانشجویی اعمال می گردد .

جهت اطلاع از هزینه و نرخ سرویس ارائه پاورپوینت POWERPOINT و یا ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ، درخواست خود را در بخش ثبت سفارش در سایت مرکز ترجمه آنلاین ، فوری و دانشجویی قلم طلایی ثبت نمایید .

ترجمه متن آنلاین

هزینه های اعلام شده در بخش تهیه پاورپوینت انگلیسی و فارسی همواره با رعایت معدل کشوری قیمت خدمات می باشد و از این حیث هزینه های اعلام شده رقابتی می باشد .

کیفیت پاورپوینت انگلیسی

کیفیت پارامتری است که تابع زمان می باشد و در صورتی که زمان کافی در اختیار مجری پروژه پاورپوینت قرار گیرد طبیعتا ماحصل نهایی ، از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود .

  • مقوله کیفیت بر اساس مقاطع تحصیلی نیز تفاوت داشته و کیفیت پاورپوینت ارائه شده برای مقطع کارشناسی با کارشناسی ارشد و دکترا بسیار متفاوت می باشد .
  • در پروژه های پاورپوینت کارشناسی ، دانشجو از آزادی عمل و ریسک بیشتری برخوردار است و همواره نتیجه مطلوب در ارائه پاورپوینت حاصل می گردد .
  • اما در مقاطع فوق لیسانس / کارشناسی ارشد و دکتری پروژه بسیار حساس بوده و نیازمند نظارت دقیق و کنترل کیفی پروژه پاورپوینت می باشد .

بازرسی موسسه با نظارت مستقیم بر ترجمه انگلیسی به فارسی و یا ترجمه فارسی به انگلیسی و پاورپوینت  نهایی ، نسبت به تامین کیفیت پروژه اقدام نموده و ضمانت های اجرایی لازم را فراهم می نماید .

به دلیل تسلط بالای مجریان پروژه پاورپوینت به موضوع ، کیفیت پاورپوینت های ارائه شده در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

سناریونویسی پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی

داشتن برنامه منظم و نقشه راه در ارائه پاورپوینت بسیار مهم می باشد در صورتی که پلان و طرح مناسبی نداشته باشید مطمئن باشید پاورپوینت تان نتیجه لازم را کسب نخواهد کرد .

تهیه سناریو با توجه زمینه تخصصی ، رشته دانشگاهی ، نوع ارائه ، مدت زمان ارائه ، مخاطبان ارائه و … دارای تفاوت هایی خواهد بود اما در عمل ارائه پاورپوینت صرفا با همکاری ارائه دهنده و تهیه کننده به نتیجه مطلوب خواهد رسید .

پاورپوینت دانشجویی فوری

بنابراین کارفرما و یا مشتری می بایست تمامی جزئیات مرتبط با پرزنتPOWERPOINT موردنظر خود را ذکر نماید تا بر اساس خواسته های وی مجری پروژه نسبت به تهیه سناریو و شالوده ارائه اقدام نموده و پروسه ترجمه انگلیسی به فارسی وترجمه فارسی به انگلیسی و ارائه پاورپوینت انگلیسی و فارسی را با موفقیت تکمیل نماید و نسخه نهایی با کیفیت مورد نظر دانشجو ، استاد و یامشتری تحویل گردد .

ارائه پاورپوینت POWERPOINT انگلیسی شرکتی

ارائه پاورپوینت شرکتی به مراتب دشوارتر از ارائه پرزنتPOWERPOINT دانشجویی می باشد . زیرا فردی که مجری تهیه پرزنتPOWERPOINT می باشد بایستی با مباحث تجاری آشنا بوده و به دور از بزرگ نمایی افراطی و یا اضافه گویی ، صرفا با تمرکز بر روی فاکتورها و پارامترهای برجسته محصول یا سرویس نسبت به تهیه و ارائه پاورپوینت  اثربخش و کارآمد از حیث تجاری و با تمرکز بر مباحث بازاریابی اقدام نماید .

هدف در ارائه پاورپوینت POWERPOINT شرکتی تحت تاثیر قرار دادن مخاطب به منظور ترغیب جهت خرید و یا بهره مندی از خدمات فوق الذکر می باشد بنابراین می بایست با برنامه ریزی دقیق و تعیین اهداف و نقاط ضعف و قوت به دور از گزافه گویی و هجو ، مستقیما به نکات ارزنده و محاسن برجسته ، رقابتی و ممتاز موسسه ، مجموعه و یا شرکت هدف پرداخت .

طراحی و ارائه پاورپوینت POWERPOINT شرکتی بایستی به گونه ای باشد که علاوه بر ساده و منحصر بودن در حافظه مشتری و مخاطب ماندگاری بالایی داشته و بتواند در خلال ارائه مخاطب را با خود همراه سازد و از جذابیت و گیرایی لازم برخوردار باشد .

پرزنتPOWERPOINT انگلیسی دانشجویی

پرزنتPOWERPOINT دانشجویی سرویسی بسیار محبوب و در عین حال پر مخاطب است . در طول سال ۳ نقطه پیک ترافیکی وجود دارد که سبب می شود در این ایام مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قلم طلایی با بسیج نیرو در این بخش توان پاسخگویی به نیازها ، جلوگیری از بروز دیرکرد و یا تاخیر در تحویل و همچنین تامین کیفیت کارهای دانشجویی خصوصا پرزنتPOWERPOINT را داشته باشد .

پرزنتPOWERPOINT دانشجویی با تخفیف ویژه دانشجویی و هزینه های رقابتی در سطح کشور ، ارائه گردیده و ضمانت نامه کیفیت خدمات تخصصی مرکز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قلم طلایی نیز ضمیمه پروژه پرزنتPOWERPOINT می گردد .

بهره گیری از تصاویر ، افکت ، ویدئو و …

در صورت نیاز و درخواست مشتری در پاورپوینت از تصاویر ، افکت های صوتی و تصویری و … استفاده می نماییم تا پاورپوینت ارائه شده از حیث جذابیت و قابل قبول بودن در حد عالی بوده و مخاطبان با حضور در جلسه ارائه پاورپوینت خود رابه نوع در ارائه نافع دیده و زمان صرف شده جهت شرکت در جلسه ارائه پرزنت را ارزشمند بدانند .

دست یابی به بهترین ارائه چگونه میسر خواهد شد؟

در صورتی که تمایل دارید بهترین ارائه پاورپوینت را داشته باشید بایستی در ابتدا بر موضوع ارائه تسلط داشته باشید ، مخاطبان خود را به خوبی بشناسید ، از هجو و مبالغه و اضافه گویی بپرهیزید ، به هیچ فرد ، گروه و یا موضوع نتازید ، از تصاویر و جلوه های مرتبط با موضوع بهره گیرید ، از مطالب تکراری استفاده نکنید ، بیش از زمان تخصیص یافته ، ارائه پرزنت خود را طولانی نکنید ، به نظرات و عقاید حضار احترام گذارید ، سنجیده و شمرده سخن بگویید ، هماهنگ با اسلایدها پیش بروید ، وارد مباحثی که در آن ها تخصص کافی  ندارید نشوید ، کمتر به اسلاید ها رجوع کنید و هرازگاهی نگاهی به اسلاید مربوطه بیندازید.

جهت اطلاع از زمان و هزینه و تخفیف تخصیص یافته ، درخواست تان را ثبت نمایید :

استعلام هزینه ترجمه
لطفا جهت اطلاع از هزینه انجام پروژه، تاریخ تحویل پروژه و میزان تخفیف تخصیص یافته، این فرم را تکمیل نمایید.
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اعلام نمایید.
لطفا شماره تلفن همراه خود را اعلام نمایید.
لطفا رشته دانشگاهی مرتبط با پروژه ارسالی تان را اعلام نمایید.
لطفا سرویس مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
لطفا میزان فوریت پروژه را اعلام نمایید.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
Max file size is 20 MB. حداکثر حجم فایل جهت آپلود 20 مگابایت می باشد.
لطفا توضیحات و نکات مرتبط با درخواست تان را در صورت نیاز جهت طرح، به صورت کامل شرح نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *