SM

ترجمه آنلاین قلم طلایی

توجه : مرکز ترجمه وب سایت و یا وبلاگ شما را در پستی مستقل معرفی خواهد نمود.

وب سایت قلم طلایی از سال ۱۳۸۵ فعال بوده و در طول سال های فعالیت همواره در صدر نتایج موتورهای جستجو در بخش ترجمه بوده است .

امور انفورماتیک مجموعه تخصصی قلم طلایی به صورت شبانه روزی نسبت به ارزیابی عملکرد وب سایت اقدام نموده و همواره حضور وب سایت مرکز را در رتبه های برتر نتایج جستجوی ترجمه مسجل نموده است . رنک سایت در گوگل بین ۳ و ۴ متغیر بوده و لینک سایت در الکسا بین ۱۰۰۰۰ و ۴۵۰۰ متغیر می باشد (ترافیک مرکز فصلی می باشد به دلیل فعالیت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی – ده ماه در سال بازدید در اوج می باشد )

لینک وب سایت دوستان و حامیان سایت قلم طلایی

الکسای کمتر از ۱۰۰۰۰

 الکسای ۱۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰  الکسای کمتر از ۲۰۰۰۰

لینک وبلاگ دوستان و حامیان مرکز قلم طلایی در بخش زیر درج گردیده است . درج لینک فوری بوده و مرکز قلم طلایی با تمامی سایت ها و وبلاگ های مرتبط با امور دانشجویی ، خدمات تخصصی دانشجویی و … تبادل لینک دوجانبه و پایداری خواهد داشت .

تبادل لینک با وب سایت ها

مرکز همواره بر گسترش زمینه فعالیت و زمینه سازی جهت همکاری با وب سایت های فعال اهتمام می ورزد. تبادل لینک با وب سایت ها و جلب رضایت مدیران سایت های داخلی و خارجی جهت تبادل لینک با سایت مرکز افتخاری بس ارزشمند است . همواره از تبادل لینک با وب سایت های داخلی و خارجی استقبال می نماییم . مرکز  قلم طلایی در پستی مستقل همراه با بهینه سازی محتوای پست نسبت به معرفی وب سایت های حامی و همکار اقدام می نماید .

بهینه سازی تخصصی SEO وب سایت ترجمه پروسه ای زمانبر و پیچیده می باشد . زیرا ، موتورهای جستجو به صورت مداوم نسبت به بهینه سازی و ارتقای سطح عملکرد الگوریتم جستجو مبادرت ورزیده و با فعال سازی ابزارهای نظارتی پیشرفته ، نسبت به دسته بندی و گلچین نمودن وب سایت های معتبر و رسمی اقدام می نمایند .

بنابراین به منظور موفقیت در عرصه تجارت الکترونیک و جلب ترافیک کاری لازم ، می بایست در صدر نتایج جستجو قرار داشت .

در صورتی که مدیر وب سایت و یا وبلاگ می باشید تقاضا داریم با مرکز قلم طلایی به عنوان همکار و یا حامی تبادل لینک دو طرفه ای داشته باشید .

مرکز  به عنوان یاری صادق و همراهی معتبر ، همواره از همکاران و حامیان خود پشتیبانی می نماید و در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی امتیازات ارزشمندی را در نظر می گیرد.

تبادل لینک با سایت ترجمه

جهت تبادل لینک با مرکز قلم طلایی خواهشمندیم لینک وب سایت قلم طلایی را مطابق اطلاعات زیر در وب سایت و یا وبلاگ خود درج نموده و با تکمیل فرم در این بخش لینک خود را در وب سایت مرکز درج نمایید .

 • عنوان لینک سایت ترجمه : ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی
 • آدرس وب سایت ترجمه قلم طلایی : https://www.olink.ir

پس از دریافت درخواست شما ، سریعا نسبت به درج لینک شما و اطلاع رسانی در خصوص درج لینک اقدام می گردد . تبادل لینک با مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها افتخاری ارزشمند برای مجموعه کشوری قلم طلایی می باشد . مرکز قلم طلایی بیش از ۱۶۰۰۰ مشتری و ۲۵۰۰ رزومه فعال مترجمی در اختیار دارد .

111 112 113 114 115

مدیران وب سایت می توانند از طریق مکاتبه با مرکز قلم طلایی تبادل لینک دو طرفه ای را انجام دهند . مرکز تخصصی ، انلاین ، فوری و دانشجویی قلم طلایی سریعا نسبت به رسیدگی به درخواست تبادل لینک و درج لینک دوستان و حامیان در سایت ترجمه اقدام  می نماید . در تبادل لینک با وب سایت ها رتبه وب سایت ها و رنک الکسا بررسی خواهد شد .

رنک الکسا مرکز مابین بین ۱۰۰۰۰ و ۴۵۰۰ متغیر بوده و رنک وب سایت گوگل نیز ۳و ۴ می باشد .

تبادل لینک با وبلاگ ها

تبادل لینک با وبلاگ ها میسر می باشد . مدیران و نویسندگان وبلاگ ها می توانند با درج لینک سایت مرکز تخصصی و آنلاین قلم طلایی در وبلاگ خود و سپس تکمیل فرم تبادل لینک ، نسبت به درج لینک خود در سایت آنلاین و تخصصی قلم طلایی اقدام نمایند . مرکز قلم طلایی همواره پذیرای حضور مدیران وب سایت ها و وبلاگ های داخلی و خارجی می باشد . گسترش گستره فعالیت مرکز مهم ترین هدف مجموعه می باشد .

بر همین اساس ایجاد ارتباط مستحکم و پایدار کاری و تجاری با دوستان و حامیان مرکز ، نقطه آغازین در مسیر رسیدن به اهداف و تعالی سرویس رسانی در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد .تبادل لینک با وبلاگ ها بسیار سریع و آسان می باشد.

لازم به ذکر می باشد که محتوای وبلاگ ها توسط واحد انفورماتیک مرکز ترجمه قلم طلایی بررسی گردیده و پس از تایید محتوای وبلاگ نسبت به درج لینک وبلاگ اقدام می گردد.

تیم بهینه سازی ترجمه قلم طلایی

تیم بهینه سازی مجموعه کشوری قلم طلایی متشکل از متخصصین حوزه IT می باشد . مرکز ترجمه قلم طلایی در طول سال های فعالیت افت و خیز های متعددی داشته است . در طول این سال ها وب سایت های بسیاری بوده اند که زمانی در صفحات نخست سایت های گوگل و یاهو جولان می دادند ولی اکنون وجود خارجی ندارند . وب سایت ترجمه قلم طلایی از سال ۱۳۸۵ موازی با بهینه سازی و ارتقا موتورهای جستجو ، نسبت به بهسازی و بهینه سازی محتوا خود و ساختار خدماتی خود به عنوان یک پایگاه خدماتی – تجاری اقدام نموده است .

کسب رتبه های برتر در نتایج جستجوی کاربران در موتورهای جستجو و از سوی دیگر ، دریافت نماد اعتماد الکترونیکی با بهره گیری از سیستمی متعارف و معمول در بخش سرویس رسانی ناشی از انعطاف و قدرت بالای فعالین بخش انفورماتیک مجموعه قلم طلایی می باشد .

SEO تخصصی از سوی بسیاری از شرکت ها ارائه می گردد اما زمانی می توان اذعان نمود SEO ماندگار است که با تغییرات اعمال شده از سوی گوگل و یاهو در الگوریتم های جستجو ، شاهد کاهش محسوس رتبه وب سایت ها وبلاگ ها نباشیم .

حفظ رتبه برتر ترجمه کشور

مرکز ترجمه تا کنون افت و خیز های متعددی داشته است و در خلال همین افت و خیزها ، با تلاش شبانه روزی پرسنل امور انفورماتیک در بازه های زمانی غیر باور ، وب سایت مرکز ترجمه مجدد در صدر نتایج جستجوی کاربران رصد شده است . از سال ۱۳۸۵ تا کنون مرکز ترجمه در چندین نوبت با کاهش شدید رتبه مواجه بوده است که به شرح زیر می باشد :

 • اولین افت : ۱۳۸۸/۱۱/۲۵ – کاهش شدید رتبه / طول زمان احیا : ۱۴۶ روز
 • دومین افت : ۱۳۸۹/۶/۱۱ – کاهش شدید رتبه / طول زمان احیا : ۹۰ روز
 • سومین افت : ۱۳۸۹/۱۱/۳ – کاهش شدید رتبه ر/ طول زمان احیا : ۴۹ روز
 • چهارمین افت : ۱۳۹۰/۴/۲۱ – حذف کامل / طول زمان احیا : ۳۷ روز
 • پنجمین افت : ۱۳۹۰/۹/۱ – حذف کامل / طول زمان احیا : ۳۵ روز
 • ششمین افت : ۱۳۹۱/۱/۲۸ – حذف کامل / طول زمان احیا : ۲۶ روز
 • هفتمین افت : ۱۳۹۱/۵/۲۶ – حذف کامل / طول زمان احیا : ۱۵ روز

کاملا مشخص می باشد که تیم بهینه سازی مرکز با دست یابی به مفاهیم اصلی و مطالعه دقیق ساختار موتورهای جستجو به الگوریتم صحیح و اصولی دست یافته است زیرا بازه زمانی از ۱۴۶ روز به ۱۵ روز کاهش یافته است . در برخی مواقع پولیش و ارتقای محتوا زمان بسیاری را صرف نموده است که بدلیل دخیل بودن این موضوع در پروسه بهینه سازی زمان صرف شده در نظر گرفته شده است .

واحد رصد شبانه روزی مرکز ترجمه

واحد رصد شبانه روزی مرکز به صورت مداوم نسبت به رصد و بررسی وب سایت همکاران و وب سایت ترجمه اقدام می نماید . در هر مرکز و یا سازمانی می بایست متولی بخش بهینه سازی حضوری پر رنگ داشته باشد . خدمات آنلاین در عصر کنونی ، با جهشی شگفت انگیز از لحاظ محتوایی و ساختاری در حال بهینه سازی و تسهیل امور می باشند . واحد رصد مرکز قلم طلایی وظیفه ارائه گزارش در خصوص نوآوری ها ، تغییرات ، تحولات ، اخبار و … را بر عهده دارد .

با دریافت ارزیابی های دقیق واحد رصد ، مرکز با اتخاذ تصمیمات راهبردی نسبت به فعالیت حرفه ای در عرصه تجارت الکترونیک اقدام می نماید. همکاری و همیاری شما عزیزان به عنوان مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها مجموعه ای قابل اتکا را تشکیل خواهد داد که در همکاری با یکدیگر زمینه ساز موفقیت مجموعه خواهیم بود .

مزیت تبادل لینک با مجموعه قلم طلایی

مزیت تبادل لینک با وب سایت قلم طلایی را می توان اینگونه بیان نمود که :

 • کاربران وب سایت و یا وبلاگ شما با وب سایتی معتبر در بخش ترجمه آشنا خواهند شد
 • وب سایت و یا وبلاگ شما ، با تبادل لینک اصولی ، با افزایش رتبه روبه رو خواهد شد
 • وب سایت ها و وبلاگ ها می توانند با دریافت نمایندگی ، درآمد مناسبی را دریافت نمایند .

جهت دریافت نمایندگی خدمات ترجمه از بخش نمایندگی بازدید نمایید . اعطای نمایندگی به مدیران وب سایت ها و وبلاگ هایی که با مرکز ترجمه قلم طلایی تبادل لینک داشته اند رایگان می باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *