ترجمه نامه ، ترجمه رزومه

ترجمه نامه

مرکز در بخش ترجمه نامه و مکاتبه ترافیک بالایی دارد . در هر دو بخش انگلیسی و فارسی، درخواست های دریافتی در قالب نامه، سریعا انجام شده و تحویل می گردند .

در ترجمه نامه دو پارامتر اساسی می بایست مورد توجه قرار گیرد که عبارتند از امنیت ترجمه نامه و سرعت تحویل پروژه برگردان نامه . در برگردان نامه مرکز ازمترجمین مجرب و متخصص استفاده می نمایند . محتوای نامه می تواند متنی بسیار ساده بوده و یا قراردادی با پیچیدگی های فنی دشوار باشد .

بنابراین می بایست متناسب با اهمیت هر مکاتبه نسبت به برگردان انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی محتوای نامه اقدام نمود . در بخش نامه ، در حالت معمول کاربران چندین بار و به صورت پی در پی نسبت به ارسال و دریافت نامه و دریافت ترجمه اقدام می نمایند .

مرکز به عنوان امین کاربران ، نسبت به ترجمه فوری و تخصصی نامه های انگلیسی و فارسی اقدام می نماید .

ترجمه ایمیل

ترجمه ایمیل سرویسی با مخاطبان بسیار است .

مرکز قلم طلایی به عنوان مجری امین و متعهد خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی نسبت به ارائه سرویس به صورت تخصصی و آنلاین اقدام می نماید .

  • در سرویس برگردان ایمیل صرفا به این نکته می بایست اشاره نمود که بسیاری کاربران متونی را ارسال می نمایند که scam و یا spam بوده و صرفا محتوای مجرمانه دارد .
  • در اینگونه موارد مرکز صرفا با تذکر نسبت به محتوای نامه نسبت به اطلاع رسانی جهت جلوگیری از تحمیل خسارت مادی و زمانی اقدام مینماید .

در سایر موارد ، مرکز با تامین امنیت کامل متن ایمیل سریعا نسبت به انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و تحویل پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام می نماید .

با توجه به حجم کم متون ایمیل و از سویی فعالیت آنلاین و شبانه روزی مترجمین ، برگردان ایمیل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده و ارسال می گردد .

ترجمه رزومه CV

ترجمه روزمه ، پروسه ای تخصصی است که مترجم مربوطه بایستی دانش کافی در خصوص نگارش رزومه داشته باشد .

در بسیاری از موارد رزومه ارائه شده نیازمند برخی تغییرات و افزایش برخی مفاد در متن رزومه می باشد تا رزومه از اعتبار لازم برخوردار باشد .

برگردان رزومه قواعدی دارد که بایستی در translation رعایت نمود و مرکز با انتخاب مترجمین برجسته و تجربه در این حوزه کاری نسبت به ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی رزومه ارسالی از سوی کاربران اقدام می نماید .

مرکز تخصصی قلم طلایی ، به عنوان موسسه ای معتبر امنیت کامل فایل های محرمانه شخصی را تامین نموده و با به کار گیری روش های گوناگون حفاظت اطلاعات از بروز هرگونه سوء استفاده و یا انتشار فایل ها جلوگیری می نماید .

ترجمه رزومه یا CV صرفا در دفتر مرکزی موسسه انجام شده و پس از تحویل رزومه در بخش برگردان انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی ، رمزنگاری می گردد .

تحویل فوری ترجمه

کاربران به برگردان فوری نیاز دارند . حداقل ده وب سایت مطرح در حوزه ترجمه آنلاین کشور وجود دارند که به صورت مستمر نسبت به ارائه سرویس آنلاین و تخصصی اقدام می نمایند . دراین میان دو فاکتور هزینه و زمان تحویل نقش بسزایی در تصمیم گیری کاربران دارند .

موسسه ای که بتواند مناسب ترین هزینه برگردان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را ارائه نماید در این بازار رقابتی ، خواهد توانست ترافیک را جذب نماید . اما زمان تحویل نیز بسیار حائز اهمیت است که از دید برخی موسسات نادیده گرفته شده است . برگردان فوری صرفا زمانی قابل ارائه خواهد بود که مرکز به تعداد کافی در تمامی رشته های دانشگاهی مترجم و نیروی انسانی در اختیار داشته باشد .

91 92 93 94 95

مرکز تخصصی ، فوری و آنلاین قلم طلایی با در اختیار داشتن گروه بزرگی از مترجمین متخصص نسبت به ارائه سرویس translation فوری اقدام می نماید .

امنیت بالای translation

مرکز قلم طلایی از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی آغاز نموده است . در طول این مدت ، یک مورد گزارش مبنی بر نشر اطلاعات ثبت نگردیده است .

کافیست اینترنت را جستجو کنید و نتیجه های مرتبط با مرکز قلم طلایی را تحلیل نمایید . در تمامی لینک های نمایش داده شده صرفا تبلیغات مرتبط با وب سایت قلم طلایی مشاهده می باشد .

مسلما در صورتی که مرکز در خصوص حفظ امنیت پروژه اقدامات و تمهیدات لازم را در نظر نمی گرفت و اتخاذ نمود نارضایتی کاربران مشهود و ملموس می نمود .

مرکز قلم طلایی به عنوان نهادی رسمی و مجری معتبر پروژه های translation با تلاش شبانه روزی و رصد مداوم فعالیت همکاران نسبت به حفظ امنیت فایل اقدام می نماید .

برگردان فوری و تخصصی قلم طلایی امن ، سریع ، فوری ، دانشجویی ، آنلاین و تخصصی می باشد .

تایپ متون ترجمه

متون translation به صورت تایپ شده تحویل می شوند . تایپ متن سرویسی رایگان می باشد که از سوی مرکز ارائه می شود. برخی از مترجمین تمایل دارند ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی را به صورت دست نویس تحویل دهند . متنی که به صورت دست نویس تحویل شود خود مشکلی بزرگ پیش روی مشتریان خواهد بود .

زیرا نه می توان ویرایشی را اعمال نمود و یا تصویری را وارد کرد! برگردان متون بایستی به صورت تایپ شده تحویل کاربر گردد .

  • ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی می بایست قابل ویرایش بوده و خوانا باشد .

بنابراین ، مترجمین مجموعه قلم طلایی با تسلط به تایپ ده انگشتی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به برگردان متون تخصصی ، تایپ متن ، درج اشکال و نمودار (در صورت درخواست مشتری) و ویرایش متون اقدام می نمایند .

مجدد خاطرنشان می نماییم که تایپ متون در مرکز قلم طلایی رایگان می باشد و هزینه ای بابت تایپ متون انگلیسی و یا فارسی اخذ نخواهد شد .

ارسال لحظه ای ترجمه متن

برخی مراکز فعال در شبکه جهانی اینترنت ، در ساعات معینی خدمات خود را ارائه می نمایند .

  1. مرکز تخصصی قلم طلایی به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید .
  2. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی دقیقا زمانی که تحویل موسسه گردد سریعا بررسی گردیده و تحویل مشتری می گردد بنابراین از فوت زمان جلوگیری شده و از سویی قدرت مانور مشتری و موسسه نیز افزایش می یابد .
  3. در موارد متعددی ، ترجمه انگلیسی و یا فارسی دقیقه ۹۰ تحویل مشتری گردیده است (خصوصا در پروژه های فوری مشتری ضمن تماس با موسسه محدود بودن زمان پروژه مورد نظرش را اعلام می نماید و درخواست پروژه فوری خود را ثبت می نماید) .

بنابراین مرکز با پشتیبانی مستمر پرسنل امور انفورماتیک در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ارسال پروژه تایپ شده و ویرایش شده اقدام می نمایند و خدمات دیگری نظیر تحویل متن در فرمت های مختلف را نیز پیشنهاد می نمایند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *