ترجمه وب سایت و وبلاگ

ترجمه وب سایت

روز به روز افزایش روز افزون تعداد پایگاه های اینترنتی و تارنماهای تخصصی در زمینه های گوناگون و از سویی سهولت تعامل با سایر ملل و فرهنگ ها ، لزوم راه اندازی بخش انگلیسی را در وب سایت ها فراهم نموده است .

مرکز قلم طلایی با در اختیار داشتن گروهی مسلط در بخش انفورماتیک در عرصه اینترنت کشور ، عرض اندام نموده است.

یکی از مزیت های برجسته مرکز تخصصی قلم طلایی بهره گیری از ابزارهای حال حاضر به گونه ای بهینه جهت ارائه خدمات تخصصی به صورت آنلاین در سراسر کشور می باشد .

در بخش وب سایت انگلیسی و یا فارسی نیز مرکز حضوری فعال داشته و درخواست شرکت های بسیاری را پذیرفته و در مسیر جلب رضایت کاربران و مشتریان همواره ساعی بوده است .

ترجمه وب سایت به صورت تخصصی همراه با کد نویسی تخصصی و یا بهینه سازی محتوا (SEO = SEARCH ENGINE OPTIMIZATION) ارائه می شود.

ترجمه وب سایت فارسی به انگلیسی

ترجمه وب سایت فارسی به انگلیسی ترافیک بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است . شرکت های خدماتی و تولیدی بسیاری در کشورفعالیت می نمایند که نمی توانند از وب سایت خود بهره کافی را برند .

زیرا ، زمانی می توان از یک وب سایت به عنوان یک پایلوت تجاری و یا کانون فرهنگی نهایت بهره را برد که ترافیک لازم را جذب نمود . جذب ترافیک نیز صرفا با قرارگیری در رتبه های برتر نتایج جستجوی موتورهای جستجو امکان پذیر است .

کاربران همه روزه عبارت های بسیاری را در زمینه های مورد نیاز خود در موتورهای جستجوی گوگل ، بینگ ، یاندکس ، یاهو و … جستجو می نمایند .

سایت هایی که بین ۵ نتیجه اول صفحه نخست قرار دارند همواره بیشترین بازدید را داشته و بازدهی شگفت انگیز دارند .

بنابراین ، برگردان وب سایت فارسی به انگلیسی نیز می بایست با رعایت اصول بهینه سازی (به دور از روش های FAKE و منسوخ بهینه سازی) صحیح ، انجام شود تا تاثیری مثبت در افزایش رتبه و حفظ رتبه وب سایت داشته باشد.

ترجمه وب سایت انگلیسی به فارسی

ترجمه وب سایت از انگلیسی به فارسی نسبت به ترجمه وب سایت از فارسی به انگلیسی ترافیک پایینی دارد زیرا مرکز قلم طلایی نسخه انگلیسی وب سایت را راه اندازی نموده است .

در بخش ترجمه وب سایت انگلیسی به فارسی بیشترین ترافیک مربوط به درخواست های اخبار ، متون آموزشی ، متون مرتبط با محصولات و خدمات و … می باشد.

مرکز قلم طلایی به عنوان مجری پیشرو در بخش بهینه سازی محتوا و ساختار وب سایت ، در قالب یک مشاور نقش آفرینی نموده و در ارتقای رتبه سایت های مشتریان نقش بسزایی داشته است .

طبیعتا هدف موسسه قلم طلایی افزایس گستره خدمات و گسترش تعداد مشتریان ارزشمند موسسه می باشد . در همین راستا برخی سرویس های تخصصی به صورت رایگان و در قالب مشاوره رایگان ارائه می گردد .

96 97 98 99 100

در ترجمه وب سایت های انگلیسی به فارسی نیز مباحث بهینه سازی رعایت گردیده و در صورت نیاز ، نکات برجسته یادآوری و یا پیاده سازی می گردد .

تولید محتوای انگلیسی

یکی از دغدغه های شرکت های طراحی وب سایت تهیه محتوای انگلیسی وب سایت مشتریان شان می باشد . مرکز قلم طلایی به عنوان مجری معتبر پروژه وب سایت با شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت های اینترنتی همکاری دارد . در تمامی پروژه ها ، متون مرتبط با معرفی کالا و خدمات می باشند و در مواردی معدود ، محتوا در قالب خبر بر روی سایت های کشور قرار می گیرد .

خصوصا در بخش ترجمه RSS وب سایت های خبری داخل کشور و مخابره خبر به زبان انگلیسی ، مرکز تخصصی قلم طلایی نقشی برجسته دارد .

تولید محتوای english بر عهده نویسنده و یا مدیر وب سایت می باشد و مرکز صرفا در مرحله ترجمه فارسی به انگلیسی و همچنین بهینه سازی متن english حضور خواهد داشت . تولید محتوای english در زمینه های تخصصی با معرفی منابع معتبر و یا ارائه اکانت سایت های علمی از سویی مرکز امکان پذیر خواهد بود .

تولید محتوای فارسی

تولید محتوای فارسی در بخش ترجمه انگلیسی به فارسی مورد توجه ویژه مدیران وب سایت ها قرار دارد . مدیران سایت های فرهنگی ، خبری ، آموزشی ، تجاری و … به منظور تامین محتوای خود در قالب اخبار ، مقالات ، دانش نامه و … از منابع english معتبر استفاده می نمایند . سرعت انتشار محتوای ناب در وب سایت های فارسی بسیار حائز اهمیت است .

مرکز قلم طلایی در ترجمه انگلیسی به فارسی سرعت بالایی داشته و پروژه ای با کیفیت تضمین شده را به صورت تایپ شده و ویرایش شده تحویل می نماید .

تولید محتوای فارسی در قالب ترجمه اخبار انگلیسی ، مقالات معتبر خارجی و … می باشد . مرکز صرفا در مرحله ترجمه انگلیسی به فارسی متون حضور داشته و نسبت به بهینه سازی برگردان متون وب سایت ها اقدام می نماید .

همچنین ، مسئولیت انتشار متون برگردان انگلیسی به فارسی مرتبط با محتوای وب سایت ها بر عهده مدیران و مسئولین وب سایت ها می باشد و مرکز در این خصوص مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

ترجمه تخصصی محتوای متنی

برخی وب سایت ها به صورت تخصصی در زمینه ای خاص فعالیت می نمایند . به عنوان مثال می توان از جمله زمینه های تخصصی پیچیده به سایت های پزشکی ، مراکز تحقیقاتی ، آزمایشگاه های فنی مهندسی ، دانشکده های فنی تخصصی و … اشاره نمود .

محتوای وب سایت های مذکور بسیار تخصصی و در هر حوزه تخصیص در زمره مباحث جدید قرار دارند .

بنابراین مترجمین بایستی با آگاهی از علم روز ، نسبت به ارائه برگردانی معتبر و مستند اقدام نمایند . موسسه قلم طلایی به عنوان دارالترجمه انلاین تحت وب ، به صورت تخصصی در این بخش فعالیت می نماید .

مترجمین مرکز هر یک در زمینه تخصصی خود صاحب تجارب بسیار ارزشمندو طلایی می باشند .

ماحصل تلاش مترجمین و بازخورد نظرات مشتریان حاکی از موفقیت مترجمین در جلب رضایت کامل مشتریان مجموعه تخصصی ، فوری ، آنلاین و دانشجویی قلم طلایی دارد .

ترجمه محتوای گرافیکی

در بسیاری از موارد متن انگلیسی یا متن فارسی مورد نظرمدیر وب سایت جهت ترجمه در قالب یک کاتالوگ و یا تصویر در وب سایت قلم طلایی ثبت می گردد . مرکز قلم طلایی تیمی بسیار قوی در بخش انفورماتیک دارد که با دراختیار داشتن جدیدترین ابزار و بهره گیری از سریع ترین و کارآمد ترین روش ها ، نسبت به رفع نیاز مخاطبان اقدام می نمایند .

در خصوص ترجمه متونی که به صورت تصویر می باشند نیز ، واحد انفورماتیک مرکز با توجه به حجم متن و نوع فرمت ، نسبت به استخراج سریع متون english و فارسی اقدام می نماید .

به منظور ملموس نمودن قدرت مرکز قلم طلایی در تامین متن انگلیسی و فارسی ، می بایست به مثال اکتفا کرد که مرکز قادر می باشد در کمتر از دو ساعت نسخه پی دی اف یک کتاب چاپی به زبان english را با فرمت PDF تهیه نموده و ارائه نماید (مطابق قوانین کتاب می بایست سالم بوده و آسیبی به کتاب وارد نشود که همین امر سبب حساس بودن پروسه خواهد بود.)

ترجمه وبلاگ

ترجمه وبلاگ طرفداران بسیاری دارد . نویسندگان علاقه مند بسیاری وجود دارند که در میان انبوهی از مطالب انگلیسی و فارسی به دنبال محتوای مورد نظر می گردند . در بخش ترجمه متون انگلیسی و فارسی برای وبلاگ ، تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود .

برخی از مشتریان تا ۱۰ پست در روز جهت ترجمه در مرکز تخصصی قلم طلایی ثبت می نمایند . در ترجمه متون کاربران می بایست به این موضوع توجه داشته باشند که متن english و یا فارسی انتخابی جهت ترجمه مشمول قانون کپی رایت نباشد زیرا مرکز ترجمه قلم طلایی مسئولیتی در قبال انتشار متون ترجمه شده انگلیسی و فارسی ندارد و صرفا ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی متون را بر عهده دارد .

در  ترجمه متون جهت انتشار در وبلاگ ها شیوه هایی به کار می رود تا از کپی برداری جلوگیری شود و در صورت کپی برداری این عمل به ضرر کپی کار تمام شود . تحویل برگردان متون پست های english و فارسی وبلاگ ها فوری و تحویل لحظه ای می باشد .

ترجمه تخصصی و فوری تحت وب

یکی از پارامترهای برجسته مرکز قلم طلایی تحویل فوری سفارش است . پرسنل مرکز در بخش پشتیبانی حضوری فعال داشته و سریعا نسبت به مدیریت درخواست های واصله مشتریان اقدام می نمایند .

ترجمه فوری و تحویل سریع ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تقاضای مشتریان و جز اصول خدمات مرکز آنلاین قلم طلایی می باشد .

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *