مترجمین برتر دارالترجمه

معرفی مترجمین برتر » ترجمه انگلیسی به فارسی متون و یا سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی متون به صورت تخصصی و با کیفیت مورد انتظار مشتریان ارائه می گردد . انتخاب مترجم مهم ترین مرحله در پروسه ترجمه متون می باشد .

مترجمینی که در این بخش معرفی می گردند در طول بازه زمانی مشخص با جلب رضایت تعداد کثیری از مشتریان مرکز  قلم طلایی ، به عنوان مترجم ممتاز در بخش معرفی مترجمین برتر معرفی گردیده اند .

نظیر به اینکه مرکز در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ رزومه فعال مترجمی و بیش از ۶۵۰ مترجم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی عملیاتی در اختیار دارد انتخاب همکاران ممتاز صرفا در صورتی میسر خواهد بود که مترجمین فوق تایم کاری لازم را جهت انجام پروژه در اختیار داشته باشند .

پس از ثبت درخواست ، ایمیلی دریافت می نماید که حاوی کد مترجمی می باشد . کد مترجمی را در فاکتور وارد نمایید تا مترجم متخصص در حیطه تخصصی مورد نظرتان ، نسبت به انجام پروژه اقدام نماید .

نحوه انتخاب همکاران برتر موسسه

مترجمین برتر موسسه قلم طلایی بر اساس پارامترهای مرتبط با راندمان کاری و توانایی در جلب رضایت مخاطب ، انتخاب می شوند . کیفیت برگردان متون  در کانون توجه مرکز برگردان متن تخصصی ، فوری و آنلاین قلم طلایی قرار دارد .

66 67 68 69 70

بر همین اساس با معرفی مترجمین برتر موسسه تلاش می نماییم بهترین های شبکه را معرفی نموده و مشتریان را به درستی راهنمایی نماییم . پارامترهای دخیل در انتخاب مترجم برتر عبارتند از :

  • مسئولیت پذیری مترجم
  • تحویل به موقع برگردان متون
  • صداقت کاری و تعهد در پروژه
  • فعالیت مداوم و راندکان کاری بالای مترجم
  • پاسخگویی سریع به مکاتبات و تعاملات مرکز
  • ابراز رضایت مشتریان در خصوص پروژه تحویلی مترجم
  • سرعت بالای تحویل برگردان تخصصی متون تخصیص یافته

مرکز قلم طلایی با هدف گلچین نمودن مترجمین مجرب و حرفه ای از سراسر کشور ، لیست بلند بالایی از همکاران حائز شرایط را تهیه نموده و به مرور نسبت به تکمیل بخش فوق اقدام می نماید .

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *